‘بت آمریکایی’ ادامه خواهد داد تا پخش قسمت جدید با اولین خانه از راه دور نسخه های

برای بت آمریکایینشان می دهد باید در. پس از در نظر گرفتن زمان به در نظر گرفتن گزینه های مختلف به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل رفت به اثر در سراسر کشور انواع مختلفی گزارش شده است که نشان می دهد قصد دارد به حرکت به جلو با کنترل از راه دور قسمت است که در حال فیلم برداری در خانه.

این قسمت جدید که شروع پخش در روز شنبه, مارس 26 را جایگزین زندگی می کنند نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود به دنبال دیگر دور از رقابت. معمولا این زندگی می کنند نشان می دهد در حال فیلم برداری بر روی صحنه در مقابل مخاطب و یک پانل از قضات است. در حال حاضر آن را نشان می دهد را جایگزین یک کامپیوتر از راه دور نشان می دهد.

این نسخه جدید نشان می دهد ویژگی های از اجرای این نمایش باقی مانده 20 مسابقه که انجام خواهد شد از خانه های خود در سراسر کشور است. نشان می دهد قضات کتی پری, لیونل ریچی و Luke Bryan نیز بود فیلمبرداری نشان می دهد از خانه های خود به عنوان میزبان Ryan Seacrest و در خانه مربی بابی استخوان. انواع گزارش که جزئیات اضافی به آنچه به عنوان این خواهد شد مانند نگاه به دنبال خواهد داشت در تاریخ بعد.

ABC فصل سوم از این سریال آغاز شد و در فوریه 16, شده است و پخش قبل از ضبط قسمت طریق این جمعه. این چهار قسمت خواهد بود که قسمت دوم از یک کلیپ ویژه با عنوان “American Idol – این منم.”

نشان می دهد فینالیست انتخاب شدند که قبلا ثبت هاوایی ویترین قسمت که پخش شده در مارس 5. مانند بسیاری زندگی می کنند رقابت را نشان می دهد بت آمریکایی مواجه شده است و این سوال که چگونه آن را در ادامه با قسمت های جدید پس از coronavirus بیماری همه گیر.

پس در انواع مختلف‘s, گزارش هر سه را نشان قضات نیز توییتی, اخبار, نشان می دهد که هر قطعه از این رقابت ها نشان می دهد هنوز هم می تواند انجام شود از خانه از جمله رای گیری از مخاطبان که معمولا همراه با زندگی دور.

این اخبار نشان می دهد تغییر تولید برنامه می آید به عنوان بسیاری زندگی می کنند نشان می دهد در حال حاضر معطوف به در خانه ها نسخه. خیلی از اواخر شب ساخته شده است که تغییر و زنده شنبه شب به تازگی پخش شده و کاملا از راه دور نسخه نشان می دهد و همچنین.

بت آمریکایی است که یکی از اولین واقعیت رقابت را نشان می دهد به اعلام تغییر در برنامه های خود را هر چند. صدا هنوز هم سوزش از طریق قبل از ضبط “نبرد دور” قسمت اما نشان می دهد تولید کنندگان در صورت تصمیم مشابه هر زمان که می آید زمان برای آنها را به سوئیچ به یک زندگی با فرمت. America’s Got Talentکه نیست برنامه ریزی شده به هوا تا تابستان در حال حاضر روشن به صورت آنلاین گوش ایستادن فرایند در پاسخ به این ویروس نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>