‘بت آمریکایی’ ستاره Justin Guarini اراضی شاهزاده نقش بریتنی اسپیرز برادوی موسیقی

سابق American Idol star Justin Guarini ظاهر خواهد شد در آینده برادوی تولید این برنامه شامل برخی از بریتنی اسپیرز’ بزرگترین بازدید. به گزارش خبرنگار هالیوود, جاستین را نقش سیندرلا و شاهزاده جذاب در یک بار پس از یک زمان بیشتراز یک jukebox موسیقی است که از ویژگی های بازیگران از شخصیت های داستان پری که کمربند از آهنگ محبوب پاپ شاهزاده خانم که الهام گرفته نشان می دهد.

جاستین, 41, گل رز به شهرت در طول اولین فصل از بت آمریکایی در سال 2002. او ساخته شده آن را به مرحله نهایی این واقعیت آواز رقابت, اما به پایان رسید تا از دست دادن به آینده سوپراستار Kelly Clarkson. چندی پس از آن جاستین فرصتی برای نشان دادن خود اقدام به لغو احکام صادره ی زمانی که او و کلی به نظر می رسد با هم در به طور گسترده ای panned فیلم From Justin to Kelly.

جاستین فیلم و موسیقی مشاغل هرگز در زمان خاموش اما او در نهایت در بر داشت موفقیت در برادوی در فیلم های موزیکال از جمله American Idiot, ماهوارهو رومئو و ژولیت. او همچنین به برخی از بد نامی برای بازی در نقش “شیرین شیرین” در تبلیغات برای رژیم غذایی دکتر فلفل.

جاستین نمی کنید برای انجام هر بریتنی آهنگ بت آمریکاییاما هنگامی که پس از یک زمان بیشتر می گذرد به قابلیت تعداد بازدید از این خواننده را در فروشگاه. آنها گزارش عبارتند از: “سمی” “اوه! من آن را دوباره” “قوی تر” و “خوش شانس.”

گربه وحشی پشمالو شهر ستاره Briga Heelan شده است بازیگران در موسیقی سرب نقش جاستین عشق علاقه سیندرلا. با این حال سه نسخه از این دمپایی-از دست دادن شربت خانه, خدمتکار, ممکن است در نهایت پیدا کردن او خوش و خرم با جاستین شاهزاده پس از او و گروه دیگری از پری داستان شاهزاده خانم شروع به بازجویی خود یکسونگری در آرزوی بودن همسران ثروتمند royals.

Briga Heelan attends the Wallis Annenberg Center for the Performing Arts Spring Celebration "An Evening of Wicked Fun" honoring Stephen Schwartz at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts
Briga Heelan در حال پخش است نقش سرب از سیندرلا در یک بار پس از یک زمان بیشتر است.’ راشل لونا / گتی ایماژ

با توجه به طرح و شرح یک بار پس از یک زمان یکی دیگر ازسیندرلا و همکار او شاهزاده خانم تصمیم به شروع یک باشگاه کتاب و نمایش ها به چالش کشیده خواهد شد که O. F. G. یا “اصلی پری مادر تعمیدی” معرفی آنها به آرمان های فمینیستی از طریق بتی فریدن نفوذ کتاب رمز و راز زنانه. غرق ستاره بروک Dillman را بازی پری که تلاش می کند به نوشتن جدید انتهای برای شاهزاده خانم.

دیگر افسانه royals برجسته در موسیقی شامل عایشه جکسون به عنوان سفید برفی, Allie Trimm به عنوان پری دریایی کوچک Wonu Ogunfowora به عنوان Rapunzel, اشلی چیو به خواب زیبایی و مورگان علف های هرز به عنوان شاهزاده خانم و نخود.

سیندرلا نامادری ستمکار خواهد بود با بازی امیلی اسکینر در حالی که او چک, جق زدن, بلیندا و Betany خواهد بود به تصویر کشیده شده توسط Mimi Scardulla و تس زواتاو. سیمون مرغزار خواهد شد کمک به افسانه پیچ خورده به زندگی خود را به عنوان راوی.

ازدواج یوتیوب ستاره Keone و ماری مادرید در کارگردانی و choreographing بسیار پیش بینی های موسیقی که شروع آن قبل از برادوی اجرا در 14 آوریل در شیکاگو James M. Nederlander تئاتر. تاریخ برای برادوی تولید شده اند اعلام نشده است.

به گزارش مردم, بریتنی منتشر شد ابراز شور و هیجان خود را در مورد این پروژه که موسیقی در سال گذشته اعلام شد.

“من خیلی هیجان زده به یک موسیقی با آهنگ های من – به خصوص یکی است که می گیرد در یک دنیای جادویی پر از شخصیت است که من بزرگ شدم که به من عشق و عشق ورزیدن” خواننده گفت. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من!”

کسانی که قادر به آن را به زندگی می کنند نشان می دهد که هنوز هم ممکن است یک فرصت برای دیدن نسخه از موسیقی در آینده. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, سونی, تصاویر خریداری شده فیلم حقوق به روزی یک بار دیگر در ماه آوریل گذشته. بریتنی خواهد بود یکی از تولید فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>