‘American Horror Story’ خالق Ryan Murphy سهام یک سرنخ های جدید برای فصل 10 تم

طرفداران هنوز در تلاش برای حدس بزنید چه تم برای فصل ده American Horror Story خواهد بود بنابراین خالق Ryan Murphy مشترک یک سرنخ در Instagram صفحه اوایل امروز TVLine گزارش شده است.

مورفی مشترک یک عکس ساده از یک ساحل با 620,900 Instagram followers و نوشت که این یک نشانه در عنوان ، این عکس نشان داد شنی بانک در حال اجرا در کنار اقیانوس با چند رنگ آسمان قابل مشاهده در زیر. عکس ظاهر می شود در غروب و یا طلوع آفتاب. وجود دارد چندین نرده بنا در امتداد شن و ماسه. برخی از آنها به نظر می رسد که پاره شده اند.

اکثر طرفداران در حال حاضر می دانستند که آینده دهم فصل شامل یک ساحل در برخی از ظرفیت. مورفی منتشر بازیگران اعلام تریلر در اوایل سال جاری بود که یک ساحل به عنوان پس زمینه.

پرکاری تهیه کننده تلویزیونی نیز گفت که این موضوع برای فصل ده است “آب و هوا-وابسته” که باعث شده است که مشکلات با تولید.

در حال حاضر متوقف میان همه گیر این شبکه به تازگی تایید کرد که فصل ده American Horror Story خواهد بود به تاخیر افتاد تا 2021 در اولین حتی اگر تولید موفق به رزومه بیش از تابستان است.

تنها تایید اطلاعات موجود در مورد فصل آینده از آستین در حال اجرا ترسناک گلچین سری چشمگیر بازیگران. Macaulay Culkin است پیوستن به این مجموعه و چند قابل توجه بازیگران به بازگشت از جمله Sarah Paulson, Kathy Bates, Billie Lourd, Lily Rabe, گلپر, راس, و بیشتر.

بسیاری از مردم نیز هیجان زده در مورد بازگشت از اوان پیترز که در زمان برخی از زمان از این سری شده است اما به ازای دهم فصل است.

برخی از محبوب ترین فصل ده تم در نظریه شامل cryptids گردآوری این Bridgewater, مثلث, و بیشتر.

هزاران نفر از مردم در زمان به مورفی آخرین Instagram پست به بحث های اخیر خود را افکار و ایده ها برای فصل جدید است.

“فک دیدار BAYWATCH دیدار CREATURE FROM THE BLACK LAGOON ملاقات با افزایش از دریای KRAKEN CUTHLU KAIJU هیولا” raved یکی Instagrammer.

“بنابراین ما هنوز هم عجیب و غریب از مرگ, ساحل, چیزی که پرسید:” شخص دیگری است.

“این به من فک vibes” نوشت: یک سوم کاربر.

“بانوی تپه?!” chimed در یک چهارم contributer.

بازیگر ملیسا جوآن هارت نیز در بر سرگرم کننده است.

“سنبه” او حدس زده در بخش نظرات.

نه تنها طرفداران باید حداقل سه فصل نشان می دهد به نگاه به جلو به پس از آن تمدید شد برای سه فصل قرارداد اما TVLine قبلا گزارش شده است که یک spinoff با عنوان American Horror Stories رسما دستور داد به سری FX.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>