آمریکایی تناسب اندام مدل ویتنی جانز به نظر می رسد زحمت داغ در لباس نارنجی در معرض پاهای سکسی

آمریکایی تناسب اندام مدل ویتنی جانز به او در زمان Instagram حساب و به اشتراک گذاشته شده بسیار خیره کننده عکس از خودش یکی که ضربه تبدیل شد.

در ضربه محکم و ناگهانی سکس می تواند دیده می شود, تاب, تنگ, نارنجی, رنگ لباس که کاملا برجسته او دلخواهی بدن. اما نه تنها که او نیز در معرض یک نگاه اجمالی از او رخ طریق ياوه یقه از روی لباس, در حالی که همچنین نمایاندن زینت بلند, پاهای سکسی, از طریق کوتاه گروه.

این گیج تکمیل نگاه خود را با یک جفت از بالا پاشنه بلند صندل ارائه شده است که پاهای او را حتی بیشتر دراز نگاه کنید.

ماندن درست به امضای او و به سطح شیب دار بالا گلم ویتنی تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. نرم افزار ویژه شن و ماسه های رنگی پایه و اساس یک اثر خفیفی از رنگ صورتی رژگونه صورتی و رژ لب صورتی سایه چشم به شدت به صف چشمان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش به خوبی تعریف ابرو. لباس زیر زنانه, عینک بلند و ابریشمی, سبزه, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از شانه اش.

به ژست برای ضربه محکم و ناگهانی او نشسته بر روی مدفوع قرار داده شده در وصف ناپذیر ، او نشسته در یک cross-legged موقعیت کج سر او sported پوت نگاه به دوربین و کلیک یک عکاسی از خود.

در زیرنویس ویتنی اطلاع طرفداران او که لباس او را از خرده فروش آنلاین, Wolf & Sage. او سپس روایت تجربه خود را با درمانگر جزئیات چگونه آنها اظهار نظر در ساز و برگ خود و در پاسخ ویتنی به آنها گفت که او لباس را مطابق با خلق و خو. او سپس آرزو طرفداران او یک زن مبارک روز و قدردانی از همه زنان وجود دارد که لباس و رفتن در مورد روز خود را به روز کارهای صرف نظر از چه نوع خلق و خوی آنها.

در عرض هشت ساعت از داشتن شده است نوشته شده و ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 9500 دوست دارد و بیش از 220 نظرات که در آن طرفداران و پیروان نه تنها قدردانی مدل های زیبا ویژگی های صورت و شکل اما آنها نیز ستایش او را برای حس خود را از سبک.

“مبارک روز بین المللی زنان را به زیبا ترین و فوق العاده در جهان!!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“کامل است و حتی به اندازه کافی خوب کلمه برای شما چقدر خوب نگاه” کاربر دیگری chimed در.

“چرا شما خیلی زیبا ؟” یک سوم پیرو سوال ،

“ظرافت در آن بهترین. بسیار زیبا!” چهارم تحسین گفت.

طرفداران دیگر استفاده می شود کلمات و عبارات مانند “داغ” “الهه” و “خیره کننده” به ستایش hottie.

جدا از طرفداران او و پیروان این عکس نیز توسط چندین مدل دیگر از جمله Lais DeLeon هایتاور و جیمی لارنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>