خطوط هوایی آمریکا JetBlue پیوستن به نیروهای در میان همه گیر — آنچه در آن به معنی برای مسافران

نظر JetBlue هواپیما در ترمینال 5 از John F. Kennedy International Airport on May 12, 2020 در نیویورک ، پابلو Monsalve / VIEWpress via Getty Images

با هیچ پایانی در چشم به کروناویروس همه گیر بحرانزده شرکت های هواپیمایی در حال گرفتن خلاق به حرکت مبرم چشم انداز صنعت مسافرت. روز پنجشنبه آمریکا و شرکت هواپیمایی JetBlue اعلام کرد تعجب داد به صورت بزرگترین حامل هوا در شمال شرق آمریکا و امیدوارم با سرعت بالا هر دو شرکت مالی بهبودی از این بیماری همه گیر.

از طریق مشارکت است که به تنظیم مقررات ترخیص دو شرکت های هواپیمایی برنامه ریزی برای بازار هر یک از دیگر پروازها و لینک برنامه های وفاداری در سه نیویورک فرودگاه های منطقه و در بوستون. خطوط هوایی آمریکا بزرگترین حامل هوا در ایالات متحده آمریکا توسط مسافر و بار. JetBlue است بزرگترین ششم.

همچنین نگاه کنید به: یک گروه کوچک از SpaceX طرفداران دریافت یک طعم و مزه از ایلان Starlink این تابستان

“آمریکا دارای سابقه قوی در شمال و ما مفتخر به همکاری با JetBlue به عنوان آخرین فصل که سابقه طولانی” خطوط هوایی آمریکا رئیس جمهور رابرت Isom در بیانیه ای گفت. “با هم ما می تواند ارائه به مشتریان یک صنعت پیشرو محصول در نیویورک و بوستون با پرواز بیشتر و بیشتر کرسی به شهرستانها بیشتر.”

“قطعا با هم کار ما را ببینید توانایی بازیابی سریع تر از ما در غیر این صورت باید” JetBlue سر درآمد و برنامه ریزی اسکات لورنس گفت: وال استریت ژورنال در روز پنج شنبه. “این را فراهم می کند بسیار مورد نیاز tailwind از نظر بهبود است.”

چه معنی آن را برای مسافران است ؟

با ترافیک اضافی تولید شده توسط هر دو شرکت های هواپیمایی قادر خواهد بود برای راه اندازی پروازهای بین المللی جدید. خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را راه اندازی پرواز از نیویورک (JFK) به تل آویو (TLV) و به آتن (ATH). این JFK—Rio De Janeiro (فرفره) خدمات را به عنوان یک روزانه و فصلی مسیر در زمستان 2021. در ضمن JetBlue اضافه خواهد شد پرواز در لاگاردیا (LGA) و Newark (EWR) در حالی که افزایش حضور در JFK برای بدون درز اتصالات آمریکایی پروازهای بین المللی.

JetBlue و آمریکا عمل متقابل codeshare پرواز اجازه می دهد مشتریان به کتاب یک سفرنامه ترکیب پرواز از هر دو شرکت های هواپیمایی. این codeshare معرفی خواهد شد JetBlue مشتریان به بیش از 60 مسیرهای جدید که توسط آمریکا و معرفی آمریکایی مشتریان به بیش از 130 مسیرهای جدید که توسط JetBlue.

JetBlue آمریکایی و وفاداری اعضا نیز وعده داده مزایای جدید, در حالی که این دو شرکت در حال کار کردن جزئیات.

چگونه شرکت های هواپیمایی دیگر مدیریت بحران ؟

آمریکا JetBlue همکاری خواهد کرد به ویژه با قرار دادن فشار بر دلتا که حضور زیادی در شرق. برای تنوع بخشیدن به مسافر جریانهای دلتا در حال برنامه ریزی برای گسترش در میامی یک hub برای پرواز به و از آمریکای لاتین است. در ماه مه دلتا امضا مقابله با LATAM هواپیمایی بزرگترین شرکت هواپیمایی در آمریکای لاتین به ترکیب این دو حامل بسیار مکمل مسیرهای بین شمال و جنوب امریکا.

همچنین در روز پنج شنبه, Alaska Airlines, به طور مشابه به اندازه رقیب JetBlue اعلام کرد قصد دارد برای گسترش حضور در لس آنجلس که در آن خطوط هوایی آمریکا است که کاهش ظرفیت. سیاتل مبتنی بر حامل آن گفت: راه اندازی خواهد شد, هشت راه های جدید از لس آنجلس (LAX) تا پایان سال 2020 آوردن کل راه خروج از سهل انگاری تا 35 ترین آن تا کنون.

علاوه بر آلاسکا اضافه خواهد شد سه مسیر بین West Coast شهرستانها به فلوریدا در ماه نوامبر شرط بندی بر روی یک سفر دوباره بجای اول برگشتن در این سال فصل تعطیلات. کسانی که پروازهای بین سیاتل (دریا) و فورت مایرز (ر.) و پروازها به مقصد فورت لادردیل (FLL) از هر دو پورتلند اورگان (PDX) و سن دیگو (SAN).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>