آمازون رونمایی AI کارگر نظارت اجتماعی فاصله نگرانی طرفداران حفظ حریم خصوصی

آمازون هوش مصنوعی-صفحه اجتماعی فاصله مانیتور را پیگیری جنبش کارگری در طول روز است. آمازون/YouTube

آمازون بهره گرفتن از هوش مصنوعی به عنوان یک راه حل ممکن برای تعمیر آن تیره و تار رابطه با کارگران انبار و ذخیره آن متزلزل شهرت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

غول خرده فروشی است که در مواجهه کارگر تظاهرات انتقاد و حتی یک طرح دعوی در دادگاه خود را برای عدم حفاظت از خط مقدم کارکنان در طول همه گیر معرفی شده است در هوش مصنوعی-طراحی “فاصله دستیار” که قرار است برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله قوانین در آمازون شلوغ انبارها—و به طور بالقوه سازمان های دیگر.

“با توجه اجتماعی فاصله نیست همیشه طبیعی این تیم مجموعه ای را برای استفاده از واقعیت تقویت برای ایجاد سحر و جادو-آینه مانند ابزاری است که کمک می کند تا همکاران خود را ببینید, فیزیکی, فاصله از دیگران” آمازون سر رباتیک براد پورتر اعلام کرد در یک وبلاگ شرکت پست در روز سه شنبه. او گفت که این دستگاه تست شده در یک تعداد انگشت شماری از امکانات و آماده به نورد به صدها نفر از مکان های بیشتری در هفته های آینده.

عملکرد در یک روش مشابه به عنوان رادار سرعت علائم در برخی از جاده های عمومی است که به رانندگان چگونه سریع آنها می رویم آمازون اجتماعی فاصله سیستم را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش که آیا کارگران آمده اند نزدیک تر از شش پا به یک دیگر. مردم باقی مانده بیش از شش فوت از هم جدا هستند مشخص شده با دایره سبز, در حالی که کسانی که به هم نزدیک هستند مشخص شده با دایره قرمز.

نصب نسبتا ساده است متشکل از فقط یک مانیتور یک دوربین و یک محلی دستگاه رایانه. آمازون گفت: دستگاه “خود موجود” است و می تواند به سرعت اعزام به ساختمان ورودی و دیگر بالا دید مناطق. این شرکت همچنین ارائه به منبع باز این فن آوری اجازه می دهد شرکت های دیگر برای ساخت و استقرار دستگاه های مشابه.

اما این بدان معناست که جنبش کارگری را ردیابی می شود در طول روز آیا آنها آن را دوست دارم یا نه. اجتماعی مشابه فاصله سنسور ساخته شده توسط شرکت های دیگر در پی این بیماری همه گیر کشیده شده اند انتقاد از حریم خصوصی کارشناسان و فعالان که این ابزار کمک خواهد کرد که عادی سازی افزایش نظارت در محل کار.

“بزرگترین خطر این است که ماموریت خزش حتی اگر در اجرای اولیه این است که سلامت و ایمنی در محل کار. این یک کشش به دیدن این به عنوان بهره وری-ابزار اندازه گیری” آلبرت Gidari مدیر حفظ حریم خصوصی در دانشگاه استنفورد مرکز اینترنت و جامعه گفت: اجتماعی فاصله مانیتور در مصاحبه با وال استریت ژورنال در ماه گذشته.

آمازون پورتر گفت: شرکت “فاصله دستیار” را دریافت کرده است مثبت بازخورد از کارکنان. “ما شنیده ایم که کارکنان پیدا کردن ارزش در گرفتن فوری بازخورد بصری و سایت رهبران استقبال یکی دیگر از اندازه گیری ایمنی,” او نوشت در روز سه شنبه پست.

ربات نظارت است تنها یکی از بسیاری از چیزهایی که آمازون به تازگی انجام شده در تلاش برای تعمیر شهرت خود را به عنوان یک کار استثمارگر در طول بیماری همه گیر. هفته گذشته این شرکت حتی باز آن انبارها به روزنامه نگاران و آنها را دعوت به دیدن برای خود ایمنی مختلف پیشرفت های آمازون تا به حال ساخته شده است. نیویورک تایمز آمد با یک عکس پر از داستان نمایش از جنس پلکسی گلاس تقسیم دما بررسی نقاط بهسازی ایستگاه ها و حتی در خانه COVID-19 آزمایشگاه تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید