آمازون به استخدام 1 لاخ کارگران در آمریکا در میان Covid-19 shutdown

سان فرانسیسکو: آمازون قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کامل و کارکنان پاره وقت در سراسر ایالات متحده در تحقق آن مراکز و شبکه های تحویل به عنوان بیشتر و مردم با تکیه بر تحویل آنلاین برای نیازهای روزانه خود با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

آمازون گفته است که شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا که به معنی آن کار نیاز دارد “بی سابقه ای برای این زمان از سال است”.

“ما همچنین می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران است. ما می خواهیم کسانی که مردم بدانند ما آنها را در تیم ما تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب” آمازون اجرایی دیو کلارک نوشت: در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه.

این غول خرده فروشی آنلاین گفت: آن را نیز افزایش دستمزد ساعتی از انبار و تحویل کارگران در آمریکا و اروپا و کانادا.

در ایالات متحده آمازون خواهد بود با اضافه کردن اضافی 2 دلار در هر ساعت کار می کرد از طریق آوریل از آن زمان نرخ دلار 15/ساعت یا بیشتر بسته به منطقه 2 پوند در هر ساعت در انگلستان و در حدود 2 یورو در هر ساعت در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

“این تعهد به افزایش پرداخت از طریق پایان ماه آوریل نشان دهنده سرمایه گذاری بیش از $350 میلیون دلار افزایش یافته و برای جبران ساعتی کارکنان در سراسر آمریکا و اروپا و کانادا و” کلارک گفت که این اقدامات انجام شده برای ترویج اجتماعی فاصله در محل کار گرفته و در افزایش و تمیز کردن مکرر برای حفظ افراد سالم است.

تعداد عفونت کروناویروس در آمریکا صعود به تقریبا 4000 با بیش از 65 نفر در حال مرگ از بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>