آمازون منتشر Sci-Fi Shooter, بازی های ویدئویی, ‘بوته’

Amazon Game Studios منتشر شد رایگان بازی کامپیوتر بوته در روز چهارشنبه. Sci-fi shooter رقابت یکی از اولین راه اندازی شده توسط این شرکت مستقر در سیاتل بازی, استودیو, بی امان, CNET گزارش شده است.

شده اند وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از جزئیات منتشر شده در مورد بازی پس از آن برای اولین بار اعلام شد, همراه با سه نفر دیگر از عناوین چهار سال پیش در TwitchCon. همه بود که شناخته شده بود که رقابتی PC بازی رایگان برای دانلود و برجسته سه حالت بازی و 10 کاراکتر. Gamespot به حال فرصتی برای نسخه ی نمایشی بازی و توصیف آن به عنوان “شخص ثالث نسخه سرپرستی جلسه تکامل است.”

بررسی شد و بلافاصله در دسترس برای بازی اما این رو برخی از مسائل پس از پرتاب آن زمان.

این بازی سه حالت قلب کهیر برداشت فرمان و آلفا شکارچیان همه شامل بازی تیم و تیم ساخته شد تا هر کدام از چهار یا هشت بازیکن. اگر چه همه, ویژه, چند, بازیکن, اقدام, اهداف برای هر حالت بسیار متفاوت بودند. در قلب کهیر تیم برنده اگر آنها جمع آوری شده سه قلب از یک کندو قبل از دیگر. هدف از برداشت فرمان بود برای این تیم به نگه داشتن مخالفان خود را از حرکت به تخلیه انرژی خود را و یا “جوهر.” آلفا شکارچی بود شدید تر شارژ بود که به “مبارزه با به مرگ” CNET شرح داده شده است.

هر حالت مبارزه بود در بازی های بوته یک محیط خصمانه که برجسته یکی دیگر از عنصر مرکزی بازی جوهر. این مورد بود که راه را برای به دست آوردن مزیت بیش از تیم های دیگر است. جوهر بود برداشت با کشتن گله از حیوانات و یا ایجاد یک ماشین است که کمک می کند تا شما را به آن جلب از محیط زیست است. داشتن فراوانی از این آیتم به شما اجازه سطح بهداشت و ساخته شده شما بیشتر کشنده است. درست کردن کمک کرد تا بازیکنان برای به دست آوردن لبه بیش از مخالفان خود را و از هر حالت از بوته.

شخصیت و توانایی های خود بودند و بخش بزرگی از گیم پلی. هر نقش یک بازیکن را انتخاب و ارائه قابلیت های مختلف. اگر چه هر شخصیت های مختلف ارائه نقاط قوت هر کسی می تواند یک دارایی به هر تیم. این بازی تا به حال تاکيد “بر کار تیمی و شخصیت ترکیب بدون نیاز به ساختمان تیم ها بر اساس شرایط خاص نقش” Gamespot نوشت.

Amazon Game Studios مستقر در سیاتل نیز دارای دفاتر در سن دیگو و اورنج کانتی, کالیفرنیا. این شرکت تولید شده در سال 2012. بعدی عناوین است که انتظار می رود منتشر شده جدید جهان بر اساس قرن 17 و تور بزرگ بازی خواهد شد که بر اساس ارباب حلقه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>