آمازون سود می افتد که همه گیر مربوط به افزایش هزینه های

نیویورک: آمازون فروش افزایش یافت و در سه ماه اول سال به بیشتر صفحه اصلی-مردم محدود خرید آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما گرفتن میلیون ها بسته به خریدار درب خانه گران است. افزایش هزینه ها تحت فشار قرار دادند آمازون در سه ماهه اول سود پایین 29 درصد و درآمد خود را از دست رفته وال استریت انتظارات. آمازون سهام تضعیف حدود 5 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه.

و مدیر عامل و موسس جف بزوس می گوید آمازون بیشتری صرف خواهد شد.

بزوس گفت که او انتظار دارد که این شرکت به صرف 4 میلیارد و شاید کمی بیشتر در سه ماهه دوم. که پول را به کارگران پرداخت اضافه کاری به خرید ماسک یا دیگر ایمنی برای حفاظت از آنها و برای ضد عفونی آمازون گسترده انبار که در آن سفارشات بسته بندی و حمل می شود.

هنوز این شرکت در وضعیت مالی بهتر از سنتی ترین خرده فروشان. Macy’s, kohl’s و شکاف به طور موقت بسته فروشگاه خود را از دست دادن مقدار فروش خود را. آنها نیز متوقف کارگران خود را پرداخت.

آمازون که شهرت ساخته شده است سریع تحویل شده است تلاش برای نگه دارید تا با افزایش سفارشات. تحویل که در زمان دو روز و یا کمتر می توانید در حال حاضر یک هفته یا بیشتر طول بکشد. و از آن فروخته شده است بسیاری از این محصولات نیاز مردم مانند کاغذ توالت و اسپری های ضد عفونی کننده.

مشکل آمازون است که در آن می توانید محصولات خود را انبار و دوباره به اندازه کافی سریع. این شرکت نمی داند در هنگام تحویل بار به حالت عادی بازگشت.

در حال حاضر همه چیز هنوز در هوا است که من واقعا نمی تواند پروژه که در آن روز خواهد بود گفت: Brian Olsavsky آمازون را رئیس امور مالی.

آن را استخدام کرده است 175,000 مردم به سعی کنید به نگه دارید تا با عجله از سفارش و پرداخت به کارگران اضافی 2 ساعت است. اما بسیاری از آنها در خانه مانده نگران آنها ممکن است قرارداد این ویروس در انبار که در آن هزاران نفر از مردم کار می کنند. برخی از اعتراض کرده اند آنچه به آنها گفته شد شرایط نا امن.

در فرانسه یک دادگاه بسته تمام شش آمازون انبارها و گفت که این شرکت نمی به اندازه کافی برای محافظت از کارگران است. آمازون گفته است که فراهم می کند کارگران با ماسک صورت بوده است چک کردن درجه حرارت نگه می دارد و کارگران از هم جدا.

به طور کلی سیاتل-بر اساس گزارش شرکت درآمد خالص 2.54 میلیارد دلار در سه ماهه اول در مقایسه با 3.56 میلیارد سال پیش. سود هر سهم آمد به 5.01 زیر 6.23 تحلیلگران انتظار می رود با توجه به FactSet.

درآمد حاصل از افزایش 26 درصد به 75.45 میلیارد و ضرب و شتم 73.7 میلیارد تحلیلگران انتظار می رود.

خارج از, خرید آنلاین آمازون کسب و کارهای دیگر نیز رشد داشته است. درآمد آن در محاسبات ابری کسب و کار کمک می کند که قدرت های ویدیویی سایت Netflix و دیگر شرکت های, افزایش 33%.

در کل مواد غذایی, درآمد, افزایش 8 درصد. آمازون گفت: بسیاری از افزایش فروش اتفاق افتاده در ماه مارس زمانی که خریداران رهبری به تمام مواد غذایی برای انبار کردن مواد غذایی با توجه به همه گیر.

کل نیروی کار در صدر 840,000 در پایان ماه مارس با اضافه کردن بیش از 42000 کارکنان پس از پایان سال گذشته است. Amazon.com Inc. دومین مستقر در ایالات متحده کارفرما در پشت خارج شده است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>