آمازون می دهد $500 متر Coronavirus پاداش به کارگران—اما وجود هزینه های پنهان

آمازون و بی سر و صدا به پایان رسید آن coronavirus خطر پرداخت ممکن است. اسکات اولسون/گتی ایماژ

در یکی دیگر از تلاش برای سرکوب رشد نیروی کار تنش و برگرداندن شهرت خود را به عنوان یک coronavirus تولیدی در طول همه گیر آمازون گفت: در روز دوشنبه آن را به یک بار جایزه در مجموع 500 میلیون دلار به انبار کارکنان تحویل همکاران رانندگان و دیگر کارگران خط مقدم به عنوان نشانه ای از قدردانی برای کار خود را در ماه ژوئن.

تمام وقت انبار تمام مواد غذایی و تحویل کارکنان را دریافت 500 دلار جایزه نقدی در حالی که نیمه وقت کارمندان را دریافت خواهد کرد $250. غذاهای کل مدیران فروشگاه را دریافت کنید $1,000; صاحبان آمازون شخص ثالث تحویل خدمات را دریافت خواهد کرد $3,000; و قرارداد رانندگان از خود آمازون سرویس تحویل Flex را دریافت خواهد کرد $150 اگر آنها مشغول به کار بیش از 10 ساعت در ماه ژوئن.

همچنین نگاه کنید به: آمازون خرید Zoox برای $1.2 میلیارد تشدید بزرگ فناوری Self-Driving نژاد

“من با تشکر و سپاس واقعا قابل توجه و تعهد به مشتریان شما نشان داده اند در طول این سفر است. من هرگز بیشتر افتخار ما تیم” دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئيس جمهور از خرده فروشی عملیات گفت: در نامه ای سرگشاده به کارکنان در روز دوشنبه.

اما آنچه آمازون نمی برجسته در روز دوشنبه سخاوتمندانه اعلام شده است که این شرکت دیگر پرداخت انبار کارگران اضافی دستمزد و دو برابر نرخ اضافه کاری.

در ماه مارس آوریل و مه آمازون ارائه تمام انبار تمام مواد غذایی و تحویل کارگران 2 $در هر ساعت افزایش و پرداخت اضافه کاری (از 1.5 برابر اضافه کاری قبل از پرداخت) به نگه داشتن آنها را در اطراف هنگامی که COVID-19 بود ravaging کشور و آمازون اقدامات ایمنی در حال گرفتن.

آمازون گفت: کسانی که مشوق معرفی شدند برای کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضا در طول ملی مستند. هنگامی که کسب و کار شروع به ایجاد ثبات در ممکن است تا حدی به عنوان یک نتیجه از کشورهای بازگشایی آمازون به پایان رسید کسانی که قدرت پردازش.

با توجه به فن آوری مشاغل حقوق و دستمزد ردیاب PayScale, آمازون می پردازد به طور متوسط ساعتی نرخ دلار 16.4 به انبار و مرکز پاسخگویی کارگران است. تا به حال coronavirus پرداخت را افزایش می دهد و نه لغو شده و نمونه تمام وقت کارمند انبار را به دست آورده اند تا آنجا که $500 یک بار جایزه توسط 40 ساعت در هفته به علاوه 10 ساعت اضافه کاری در ماه ژوئن.

آمازون سخنگو گفت CNBC در ممکن است که این شرکت تا به حال صرف نزدیک به 800 میلیون دلار بر روی افزایش پرداخت برای کارکنان ساعتی و همکاران در طول بیماری همه گیر. بنابراین همه در تمام این 500 میلیون دلار یک جایزه هم به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک صرفه جویی در هزینه اندازه گیری از هزینه های اضافی از بودجه چشم انداز.

و روابط عمومی. “این بهترین تبلیغ تا کنون توسط آمازون” اظهار نظر یک کاربر توییتر در زیر یک گزارش خبری در مورد پاداش.

واکنش به آمازون را بررسی اندازه مخلوط شد. در حالی که برخی با استقبال از ارائه به عنوان “بهتر از هیچ” کسانی که مقایسه آن با جف بزوس’ کیهانی ثروت آن را به نام “دهقان وعده غذایی است.”

“جف ارزش افزایش بیش از 24 میلیارد دلار در طول [خاموش]. آنها به آنها کمک کرد که مقدار و او به آنها فقط $500. چگونه سخاوتمندانه” یک کاربر توییتر اظهار نظر جالب.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>