آمازون کارکنان برگزاری یک اعتراض و اعتصاب بیش از شرایط شرکت در استاتن آیلند توزیع تسهیلات در مارس 30, 2020 در شهر نیویورک است. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در صبح روز دوشنبه حدود 100 انبار کارگران در آمازون استاتن آیلند تسهیلات راه می رفت خارج از شغل خود به تقاضا حفاظت بیشتر و بهتر پرداخت از e-commerce غول پیکر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این کارگران در اعتراض موجب شد توسط آمازون تصمیم به نگه داشتن جزیره استاتن انبار, همچنین شناخته شده به عنوان JFK8 باز با وجود این واقعیت است که این مرکز در گزارش اول خود را COVID-19 مورد در هفته گذشته.

همچنین نگاه کنید به: بدون دولت نجات شهر نیویورک زرد کابین به زودی می تواند تاریخچه

مسیحی Smalls یک فرایند دستیار که منجر به اعتصاب, سی ان ان گفت که حدود پنج تا هفت کارگران تشخیص داده شده بود با کروناویروس پس مورد اول.

“این طرح به توقف همه عملیات تا زمانی که ساختمان بسته است و مقادیر,” Smalls گفت. “ما است. ما در حال پرسیدن ساختمان بسته شود و مقادیر و برای ما پرداخت می شود [که در طول فرایند].”

انبار کارگران همچنین خواستار دسترسی بیشتر به مرخصی استعلاجی در طول بیماری همه گیر. یک کارگر در JFK8 انبار که درخواست به ناشناس باقی می ماند CNBC گفت که دستکش بودند که جیره بندی به تنها دو جفت در هر هفته.

فکر می کنم این عجیب و غریب است که آمازون است نه درمان کارکنان خود را به درستی در طول بحران بهداشت عمومی? خوب این خبر که جف بزوس’ امپراتوری کسب و کار است که اغلب مورد انتقاد بودن یکی از بد ترین شرکت های فن آوری در آمریکا است. در بار بهتر گزارش شده است که آمازون کارگران در درمان هیچ متفاوت از ربات هابرخی حتی اجازه را به حمام می شکند.

آمازون گفته سخنگوی کسب و کار خودی که معترضین’ اتهامات علیه این شرکت در حال گمراه کننده بیان کرد: “مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیر. ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.”

اما کارگران گفت که اقدامات آمازون تا کنون گرفته شده ناکافی است. برای مثال در پاسخ به افزایش تقاضا محور توسط خود قرنطینه shut-in آمازون باز کرده است تا 100,000 موقعیت در ایالات متحده آمریکا که بدان معنی است که وجود خواهد داشت بیشتر کارگران بسته بندی شده به انبار محصور فضاهای.

آمازون کارگران در حال ساخت و خواسته های غیر منطقی. آنها به سادگی پرسیدن استاتن آیلند انبار به صورت موقت بسته به صورت گسترده و عمیق تمیز کردن در حالی که کارگران همچنان پرداخت می شود.

پیامدهای اینجا بزرگ و چند لایه: آمازون اصلی زندگی عروق از منابع را به خود قرنطینه جامعه است. اگر تحویل توقف دوزخ را به دنبال خواهد داشت. (شما می توانید تصور کنید که چقدر سود آمازون باید ساخت که مردم نمی, ترک خانه های خود را به فروشگاه برای مستلزم? بزوس قطعا قادر خواهد بود به خرید چندین $165 میلیون شهرکهای زمانی که این بیش از همه است.) در نتیجه آمازون نیاز به گام تا همه گیر صفحه و پس از آن کارکنان—به جای ارائه حداقل.

“همه کارفرمایان نیاز به اولویت بندی سلامت و ایمنی نیروی کار خود را در این زمان” استوارت Applebaum رئیس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه (RWDSU) یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از بیش از 60 ، 000 کارگران گفت: کسب و کار خودی در روز دوشنبه. “متاسفانه آمازون به نظر می رسد اولویت به حداکثر رساندن آن سود بسیار زیادی حتی بیش از خود کارکنان ایمنی و غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im