آمازون کارمند می میرد از Coronavirus یک ماه بعد از انبار اعتراض به شرایط

JFK8 اولین آمازون تسهیلات که در آن کارکنان برگزار اعتصاب در اعتراض به شرایط کار نا امن. استفانی کیت/گتی ایماژ

یک مرد کارمند مشغول به کار در یک مرکز پاسخگویی آمازون در استاتن آیلند نیویورک درگذشت از رمان coronavirus آستانه گزارش روز سه شنبه.

چندین آمازون مدیران اطلاع کارگران از مرگ در روز دوشنبه است که تصور می شود اولین COVID-19 مرگ در تاسیسات شناخته شده به عنوان JFK8 از یک کارمند اعتصاب در اعتراض به شرایط کار نا امن در اواخر ماه مارس است.

آمازون گفته The Verge که مرده کارمند گذشته دیده می شد در سایت در مارس 5 و آزمایش مثبت برای COVID-19 روز 11 آوریل. او سپس در قرنطینه قرار داده شده.

“ما عمیقا غمگین از دست دادن یک همکار در سایت ما در استاتن آیلند ، خانواده و عزیزان در افکار ما و ما در حال حمایت از همکار خود و همکاران” آمازون در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

در مارس 30, مدت کوتاهی پس از COVID-19 مورد گزارش شده از JFK8 حدود 100 انبار کارگران دست به اعتصاب خارج از مرکز در اعتراض به آمازون تصمیم نگه داشتن مرکز پاسخگویی باز است. مسیحی Smalls یک انبار دستیار مدیر پیشرو اعتراض اخراج شد و بنا به گزارش ها این موضوع برنامه ریزی کمپین اسمیر توسط این شرکت است.

آمازون اصرار بر حفظ اکثر تحقق مراکز باز و حتی پس از اعتراض اما توافق برای قرار دادن در یک سری از اقدامات ایمنی در انبارها در سراسر کشور از جمله در نظر گرفتن کارکنان متوسط پس از ورود و الزامی اجتماعی فاصله در محل کار. هنوز coronavirus به نظر می رسید برای ادامه گسترش در میان آمازون کارگران باعث تظاهرات در بیشتر امکانات و کارکنان ارشد ترک بیش از شرکت های بزرگ تصمیم به آتش فعال کارگران است.

هفته گذشته Tim Bray یک مهندس ارشد در آمازون خدمات وب واحد اعلام کرد استعفای خود را در یک angry پست وبلاگ گفت: “ترک در ترس در آمازون شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد انبار کارکنان وحشت زده از Covid-19.” بری گفت: حرکت خواهد او را هزینه $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد و انبار.

آمازون هنوز به طور رسمی فاش چگونه بسیاری از کارکنان قرارداد COVID-19. گزارش های رسانه ها پس از وقوع نشان می دهد که وجود دارد بیش از 130 مورد در سراسر امکانات مختلف. JFK8 به تنهایی حداقل 29 با توجه به اسناد داخلی reviewed by آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>