Amaravati: کشاورزان از Amaravati منطقه در روز سه شنبه ملاقات آندرا پرادش وزیر YS Jaganmohan ردی در محل اقامت خود و اعتراض به او را به لغو پایتخت منطقه توسعه خودگردان (CRDA) و اقدامات برای توسعه جاده در روستاهای خود.

تعامل با وزیر کشاورزان گفت که زمین های خود را و روستاها خواهد بود توسعه یافته اگر پایتخت منطقه توسعه خودگردان (CRDA) است را لغو کرد.

با توجه کشاورزان به ارزش زمین کاهش یافته بود پس از پایتخت پیشنهاد کاهش یافته بود. نه حتی یک جاده بود که توسعه در پنج سال گذشته کشاورزان و گفت: درخواست وزیر به حذف CRDA و سپس گسترش موجود Karakatta جاده و توسعه درونی جاده ها.

آنها همچنین گفت که قبلی TDP دولت مسدود شده بود توسعه روستاهای خود برای دادن زمین. ‘هیچ مقامات آمده بود به روستاهای ما. وجود دارد هیچ تغییری در زندگی ما حتی پس از اعلام شهرستان پایتخت در طول TDP قانون’ کشاورزان گفت: درخواست وزیر برای توسعه روستاهای خود.

صحبت به کشاورزان وزیر Jagan موهان ردی گفت: “ما در حال انجام هر گونه بی عدالتی به هر کسی. قصد ما این است که برای توسعه همه مناطق و Amaravati خواهد بود ادامه داد: به عنوان پایتخت قانونگذاری.”

“در پنج سال گذشته Chandrababu Naidu صرف تنها Rs 5,674 کرور که در آن Rs 2,297 کرور هنوز به بازپرداخت وام. این فقط یک قطره در یک توانا اقیانوس. در جعبه گذاردن اگر ما سرمایه گذاری حداقل 10 درصد از این هزینه ها در ویساکاپاتنام شهرستان عملکرد خواهد شد بسیاری از فرصت ها برای نسل های آینده که نیاز به رفتن به کشورهای دیگر در جستجوی شغل هستند.” گفت: وزیر.

وزیر بیشتر مطمئن کشاورزان که Tadepalli و منگلگیری خواهد بود ساخته شده به عنوان مدل شهرداری با 1,100 تومان کرور. “هیچ کشاورز خواهد شد و در صورت هر گونه بی عدالتی از دولت است. ما می رویم به در نظر گرفتن درخواست شما قرار داده و در مقابل از ما. پس از احداث جاده در این منطقه خواهد شد به صورت خودکار توسعه یافته و کشاورزان خود می تواند به فروش اراضی خود را برای قیمت خوب است. در دو تا سه ماه آینده توسعه این نسخهها کار در Amaravati منطقه نیز برگزار و قبل از آن کشاورزان می توانند با خود مسائل و نیازهای خود را در روستاهای خود. دولت قطعا آنها را در نظر بگیرند.”

بعد MLA Ramakrishna ردی اطلاع داد که وزیر در پاسخ مثبت به درخواست تجدید نظر از کشاورزان و دستور مقامات به خارج از زمین سفارشات ظرف مدت 10 روز.
کشاورزان گفت که وزیر مطمئن است که او را حل و فصل همه مشکلات خود را.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de