آماندا Trivizas Flaunts دیدنی شکل و معصوم نوجوان آسیایی

آماندا Trivizas ترغیب او 853,000 Instagram followers با چهار عکس جدید ارسال شده به صفحه او در مه 27. در آخرین پست 21 ساله تصمیم گرفت به لباس در بدن آغوش bodysuit محض است که او برجسته چابک دارایی و دلخواهی منحنی.

یونانی-اکوادور مدل sported آستین یقه اسکی قرمز bodysuit. این نحیف پوشاک ساخته شده از پارچه نازک و آن را نشان داد که او نه با پوشیدن سینه بند. یک نگاه اجمالی از او پر گوشت منحنی قابل رویت نیست از زیر قطعه. او به ظاهر با استفاده از نوک پستان نوار به افشای به طور کامل از سینه او.

بخش پایین تر از کت و شلوار های ویژه بالا پا کاهش رسیده است که دور کمر او و در معرض مقدار کافی از پوست است. پشت پوشاک نشان داده شد که نشان داد یک شورت لا کونی طراحی. این منطقه نیز مطلق و به نظر می رسید مانند او موفق به پوشش privates با ناشناخته روش. او sported ساتن قرمز شرقی کرست کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن کمر باریک.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی, Amanda دیده می شد در خارج از منزل در آنچه به نظر می رسید مانند یک آراسته باغ. او در وسط ایستاده بود و مطرح شده برای دوربین است. او مطرح شده توسط ایستاده با زانو های خود را کمی از هم جدا قرار داده و سلاح های خود را در دو طرف. او به طور مستقیم در این عکاس با یک نگاه جدی در چهره خود را.

در عکس دوم مدل تبدیل شد و نشان داد او باب روز پشت. او مطمئن ساخته شده او را پرت derriere بود و تمرکز اصلی این شات. او گسترش پاهای او را و خم به جلو با یک دست او را ران. او بیش از شانه خود را به صورت دوربین داد و شرجی بیان.

سوم لحظهای نشان داد آماندا در یک موقعیت چمباتمه به شدت در یک طرف. در چهارمین تصویر او دیده می شد ایستاده دوباره. او را لمس پایه غنیمت او احتمالا به طرفداران خود را.

آماندا عینک بلند, سبزه, موهای براق, موی دم اسبی. او sported آرایش پر زرق و برق به دنبال عکس. این نرم افزار به نظر می رسید به خوبی تعریف شده ابرو, سایه چشم, یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو نور گرد سرخ درخشان برجستهنگار و رژ لب مات.

همانطور که از نوشتن این سهم جدید دریافت بیش از 51,000 دوست دارد و بیش از 670 نظرات. آماندا مشتاق تحسین باران او با تعارف در بخش نظرات با بسیاری از آنها را به گفتن او چگونه ارتباط او نگاه کرد.

“بدن شما کمال آماندا. تنظیم میله بالا و شکستن رکورد خودتان” gushed یک فن است.

“من سعی کردم به مانند بیش از یک بار و تقریبا cracked صفحه من” دیگر پیرو اظهار نظر.

“شما کمال مطلق از بالا به پا. چنین زیبایی!” نوشت: یک سوم Instagram کاربر.

“شما یک شاهکار است. وای! شما خیلی زرق و برق دار” اضافه شده یک چهارم رسانه های اجتماعی تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>