جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

آماندا هولدن ناخن منشی نگاه در گشوده بالا دامن و برای آخرین لباس پست

بریتیش, افراد مشهور, آماندا هولدن در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک عکس جدید از خودش در محل کار. تلویزیون شخصیت در حال حاضر میزبان قلب رادیو صبحانه نشان می دهد در کنار جیمی Theakston و پوسیکت عروسک اشلی رابرتز در انگلستان و در ادامه به وای پیروان با ساز و برگ خود را انتخاب کند.

این britain’s Got Talent روزنامه نگار حیرت زده در یک کرم یقه دار با آستین کوتاه. هولدن ترک پوشاک زنانه است که کمک به نمایش گذاشتن یک اشاره از او دکولته. او زوج این گروه با تطبیق دامن که احساس درست در بالای زانو های خود را. برای تکمیل ساز و برگ او عینک, برهنه, رنگ, پاشنه که به او کمی بیشتر از ارتفاع. هولدن نگهداری ناخن کوتاه با کت قرمز لهستانی و تصمیم گرفتند برای عینک سیاه و سفید. 49 ساله و لوازم خودش را با دستبند و دیگر قابل رویت طلا و جواهر. او مدل دهید, خروس بزرگ, موجی شانه طول مو پایین و به نظر می رسد به اعمال رژ لب برای این مناسبت است.

برای تازه ترین ها, Holden مطرح شده در مقابل یک دشت سرخ دیوار. او مطرح شده کمی سمت و مطرح شده که از یک طرف به عینک او که او کج کردن. هولدن قرار می گیرد دیگر او دست بر ران او و نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان. او به ظاهر استراحت یک پا tiptoes و oozed اعتماد به نفس در این سبک گروه.

در دسته هولدن اعتبار نام تجاری مد Maje پاریس برای گروه و معاون او Adele پنتلند (دهانه) و سبک او کارل Willett, برای کمک به او در رسیدن به این نگاه کنید.

در طول سه ساعت پس متصلب تا بیش از 19,800 دوست دارد و بیش از 430 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 1.5 میلیون پیروان.

“نگاه کاملا خیره کننده و زرق و برق دار که تا کنون @noholdenback” یک کاربر نوشت: اضافه کردن عشق قلب از emoji.

“شما نگاه STUNNINGGG” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“صبح به خیر خانم. یکی از داغترین زنان در این سیاره” اظهار داشت: یک سوم فن.

“به دنبال یک نی نی کمی زرق و برق دار” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Holden نیز مطرح شده با رابرتز در داخل دفاتر از ساختمان. این دو هنوز هم نگه داشته و خود را 2 متر فاصله با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

هولدن هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است. در اوایل این ماه او جامعی در یک جستجو های مرتبط لباس زیر سفید گشاد jumpsuit. او در پایان با نگاه, برهنه, صندل و shimmery طلا کلاچ کیسه. هولدن accessorized با نازک طلا گردنبند و دمدمی نیمه محض عینک آفتابی. او sported او شانه با طول موجی مو بور پایین و لرزاند اکریلیک ناخن که تزئین شده بودند ، برای نرم افزار آرایش, او به نظر می رسد به اعمال رژ لب, ریمل و خط چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول