آماندا فرانکا نشان می دهد شکل ساعت شنی در پی Jumpsuit

آماندا فرانکا نگاه سیگار کشیدن در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید. او عینک یک skintight jumpsuit که چسبیده به قاب و نشان داد هر منحنی از بدن او.

این مدل برزیلی نگاه با شکوه در یک ترد لباس سفید. سرد رنگ برجسته برنز تن از خورشید را بوسید و پوست تیره و موهای بور.

این jumpsuit تا به حال نازک تسمه اسپاگتی در سراسر شانه های او و یک فرم اتصالات مجسمه نیم تنه. آن را به حال جالب جزئیات قطع جریان کنار, که در معرض مقدار زیادی از گوشت. یک crisscross الگوی تحت پوشش برش و اضافه شده به risqué عامل از پوشاک.

آماندا را محکم بسته غنیمت گرفت و در مرکز صحنه در عکس. او flaunted او شرکت derriere عضلانی ران و باب روز گوساله در jumpsuit. البته او برهنه, کفش پاشنه بلند, کمک به شکل عجیب ،

رسانه های اجتماعی ستاره عینک مو در یک طرف ، او اجازه بور گیسوان سقوط بر شانه چپ او به عنوان مطرح شده برای این عکس. او همچنین به نظر می رسد می شود یک صورت کامل از آرایش. این مدل به نظر می رسید که با تاکید بر چشم و استخوان های گونه و لب ها برای پایان جلا به او نگاه کنید.

آماندا مطرح شده در مقابل یک رسانه خاکستری پس زمینه. او مطرح شده در مشخصات به طوری که او می تواند ویترین افسانه فرم. مدل نیم تنه دور کمر کوچک و معصوم تشکیل کلاسیک ساعت شنی منحنی که او flaunted برای دوربین است.

این مدل قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و قاب صورت خود را با دست راست خود را با نگه داشتن دست خود را به طرف صورت خود را. آماندا تبدیل صورت خود را به سمت دوربین و pursed لب های او. او به لنز تحریک آمیز نگاه در حالی که او در برخواهد داشت.

با توجه به geotag آماندا در حال حاضر در سائو پائولو برزیل. او بسیار محبوب و تاثیر گذار است که بیش از 673,000 followers on Instagram به تنهایی. او را نگه می دارد حساب های رسانه های اجتماعی فعال به طور منظم ارسال این نوع از محتوا است که برانگیخته طرفداران او.

این تصویر خاص در حال حاضر به موجب یک واکنش شدید میان او و پیروان آنها ابراز نظرات خود را در بخش نظرات.

او هولناک با تعارف از او تحسین بسیاری. یکی از طرفداران فکر می کردم که آماندا بود “بیش از حد زیبا (گل رز emoji)” در حالی که دیگری بر این باور بودند که او “زرق و برق دار.”

یک Instagram کاربر چپ مبهم اظهار نظر در مورد آماندا را نگاه کنید.

“او می پوشد که ساز و برگ (رز emoji)” آنها raved.

نهایی تحسین مومی تغزلی در مورد آماندا زیبایی.

“جدی منحنی (قلب-چشم emoji) جدی زیبایی (شعله emoji)” آنها بوده.

آماندا را تصویر کرده بود طرفداران او درگیر شدن با او را در رسانه های اجتماعی. نزدیک به 8000 تا مردم دوست game, pic and Amanda دریافت 238 نظرات به ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>