Amanda Cerny می اندازد در لباس زیر زنانه می کند و ‘وحشی’ چالش اما او نتواند به او منحرف کردن عسل

رسانه های اجتماعی starlet Amanda Cerny تصمیم به آغوش یک چالش عمده در آخرین Instagram post. آماندا تصمیم به پوشیدن یک قطعه لباس زیر زنانه سکسی و انجام Infinite رقص برای منحرف کردن اذهان زمان طولانی عشق یوهانس Bartl اما او نمی خواهد به او رضایت از اجازه دادن به او را برنده این یکی.

بسیاری از افراد مشهور و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی در حال های خود را در انزوا ماجراهای آنلاین این روزها به عنوان افراد منزوی در میان coronavirus بیماری همه گیر. به نظر می رسد مانند آماندا و یوهانس هستند و او به نظر می رسد به احساس کمی هم بزنید ،

در یکشنبه, Amanda ارسال شده دو فیلم در Instagram نشان از انجام یکی از بزرگ Infinite رقص است که ساخت دور. در یکی از اولین او فقط خودش را به عنوان او خود را تکان داد ، در بخش دوم و اخیر او در زمان است که رقص را به سطح بعدی سعی کنید به جلو و یوهانس به دور از بازی های ویدئویی.

این مگان تو نریان آهنگ “وحشی” موجب ویروسی موج Infinite رقص ویدئوها و کاملا چند از مشاهیر آورده اند و کسانی که به Instagram نیز هست. که یکی آماندا تصمیم به پذیرش و استفاده از او در آخرین کلیپ ها و طرفداران وحشی رفت و بیش از آنها را.

یکشنبه شب چالش کلیپ نشان می دهد آماندا پوشیدن سیاه و سفید و صورتی لباس زیر زنانه بند دار bodysuit به عنوان او می ایستد پشت یوهانس. این دوربین قرار است در مقابل یوهانس گرفتن واکنش های خود به عنوان آماندا رقص پشت سر او.

آماندا به او بلند, سبزه, مو جاروب بیش از یک طرف و آبشاری در امواج شل بیش از شانه اش. محبوب و تاثیر گذار عینک نور رژ لب صورتی همراه با بنفش سایه چشم و ریمل مژه و ابرو به آمپر تا شرجی عامل.

این بند دار bodysuit قطع شد پایین به اندازه کافی در مقابل برای نشان دادن یک مقدار عادلانه از رخ و دامن کوتاه بود و به محض نشان دادن آماندا را پرت و ناب ،

آماندا سکسی حرکت نشده اند ممکن است قادر به جلو و یوهانس دور از بازی خود را, اما آنها قطعا به دست آورد و توجه خود را دنبال. در کمتر از 12 ساعت ویدئو در حال حاضر مشاهده شده است بیش از 3.4 میلیون بار بیش از 3300 پیروان ستایش شرجی تاثیر گذار است حرکت می کند.

“آماندا شما به طور جدی مرلین مونرو از رسانه های اجتماعی. وجود دارد نه فقط یک در رسانه های اجتماعی مانند شما. من حتی نمی تواند توضیح دهد که چه بسیار ویژه در مورد شما و زیبایی خود را و شخصیت خود را که جذب مردم اما شما باید آن را درست مثل مرلین مونرو!” تبلیغ یک مشتاق پیرو.

“من می خواهم به توقف در اولین یادداشت” اعلام کرد یکی از آماندا را تحت تاثیر قرار طرفداران.

به نظر می رسد مانند آماندا پیروان قدردانی تلاش های خود را برای به اشتراک گذاشتن جدید شرجی محتوا در طول روز های سخت از انزوا در سراسر مداوم coronavirus بیماری همه گیر. او ممکن است موفق شده اند به طور کامل منحرف یوهانس این بار اما شانس جامد به نظر می رسد که او به میل لنگ آن را تا درجه دیگر می شود و به زودی با چیز دیگری شرجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>