Amanda Cerny Flaunts صدای زیر شکم در لباس سفید نقطه رقص لهستانی پولکا Bandeau & Daisy Dukes

Amanda Cerny تبدیل گرما در Instagram به اشتراک گذاری در بعد از ظهر جمعه. این YouTuber مشترک یک عکس از خودش که در آن او sported کاملا خالص نقطه رقص لهستانی پولکا محصول بالا و سیاه و سفید Daisy Dukes که نشان داد او منحنی در بهترین راه ممکن است.

این عکس نشان داد آماندا نشسته نزدیک به دوربین او به عنوان آرام در بزرگ خاکستری کوچ تحت پوشش در بالش های تزئینی. یک آینه می تواند دیده می شود در پس زمینه در کنار کشف پنجره. نور طبیعی ریخت و به اتاق و شسته آماندا برجسته خود را قهوهای مایل به زرد پوست. او نگاه به عنوان درخشان به عنوان همیشه در سختی-گروه وجود دارد.

آماندا لباس شامل همه سفید bandeau بالا ساخته شده از مواد خالص و ضخیم تر رقص لهستانی پولکا نقطه. رشته های نازک گره در گره بر هر دو شانه او. این محصول بالا ژولیده پارچه نشسته پایین در قفسه سینه, افشای کافی او رخ. البته حتی بیشتر در پوست آن از طریق مشاهده از طریق پارچه.

آماندا سنگ سخت abs بر روی صفحه نمایش بین بالا و یک جفت سیاه کات آف. تسمه آمد تا به ناف او و او را در آغوش گرفت انحنا شکل است. علاوه بر این skintight جین به پایان رسید و در ران او به افشای او لاغر است.

آماندا به پایان رسید نگاه خود را با یک گره شیرازه برگزار شد که او را قفل پشت در خوش مزه امواج.

مدل تکیه به جلو کمی در راه است که با تاکید بر شکل است. او جمع پاهای خود را در زیر بدن خود را کشیده و شانه های او را به عقب. آماندا کج سر او خیره شد و در یک نگاه.

ارسال شد دوست داشت بیشتر از 286,000 بار. همچنین دریافت بیش از 1 ، 000 نظرات در یک ساعت, اثبات می شود یک موفقیت با کودک را طرفداران. بسیاری از آماندا پیروان باران او با تعارف او بی عیب و نقص, هیکل در بخش نظرات.

“کاملا زرق و برق دار مانند همیشه” یکی از طرفداران گفت: با شعله emoji.

“شما آنقدر جذاب و داغ” کاربر دیگری اضافه شده با قلب و چشم از emoji.

“چگونه می تواند هر کسی بود این زیبا ؟ آن را غیر واقعی” یک سوم پیرو نوشت.

“شما باید یک روح آماندا” یک چهارم فن گفت.

برخی از کاربران شد در از دست دادن برای کلمات و به سادگی سمت چپ های مختلف قلب شکلک در نظرات.

آماندا همیشه می داند که چگونه به ترک طرفداران او را تحت تاثیر قرار. او یکی دیگر از پست در خوراک این هفته که در آن او یک حیوان-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه و سامانه بر روی کاپوت جیپ. که مجموعه ای از تصاویر به دست آورد بیش از 1 میلیون لایک در کمتر از یک روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر