آگوست 13, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Amanda Cerny می کند رقص سکسی شجاعانه در صورتی کف قبل از انجام گرفتن خاموش

Amanda Cerny طعنه Infinite پیروان با یک و رقص که تا به حال بسیاری از طرفداران او reminiscing در مورد او تحریک Playboy شلیک کنید. اما او نگه داشته و لباس در فیلم ها.

مدل و یوتیوب ستاره شد چادری در یک جفت کوچک صورتی پایین است که به نظر می رسد در نیمه پایین تر از یک لباس شنای زنانه دوتکه. آنها شامل یک کم افزایش شبح است که تقریبا به طور کامل در معرض همه آماندا مجسمه معده است. این طرح همچنین جلب توجه به انحنا لگن.

آماندا را لرزاند یک bralette بالا بود که همان رنگ به عنوان او پایین. او احتمالا ورزشی همان دو قطعه کت و شلوار حمام کردن است که او در یکی دیگر از ویدئو های اخیر که نشان داد او در حال twirled در اطراف یک استخر. برای او Infinite تصویری او افزود: یک پیراهن زرد به او نحیف گروه. جلوی لباس باز بود نجات برای دو لاسی کراوات جزئیات بیشتر در گردن و مرکز معده است.

آماندا عینک بلند, سبزه, مو عقب کشیده از صورت خود را با پارچه شیرازه که همان رنگ گلگون به عنوان او پایین. اگر او با پوشیدن هر گونه آرایش آن را به یک مقدار حداقل اجازه داده است که زیبایی های طبیعی خود را به درخشش را از طریق.

آماندا به نظر می رسد در اتاق نشیمن خود را. دوست پسر, تناسب اندام, مدل یوهانس Bartl می تواند دیده می شود نشسته بر روی یک صندلی در پس زمینه و نگه داشتن یک کنترل از راه دور. اما توجه خود را به طور ناگهانی تغییر به آماندا زمانی که او شروع به رقص.

@amandacerny

این مدل قرار داده شده دست خود را بر طرف و به آرامی تحت تأثیر باسن خود. در زمان او دوباره می چرخاند و دست خود را به طوری که آنها پشت سر او یوهانس بود در کنار او. او در تلاش برای متوقف کردن او و او به نظر می رسد به سرزنش او بینندگان برای تماشای با تکان دادن انگشت خود را در دوربین. این زن و شوهر به طور خلاصه استدلال و آماندا تحت فشار قرار دادند یوهانس دور به طوری که او سقوط کرد به عقب بیش از عثمانی. او سپس از سر گرفت اما یوهانس متوقف عملکرد خود را دوباره توسط slinging او بیش از یک شانه و راه رفتن به دور از دوربین است.

The Infinite صدای آماندا را برای او انتخاب کرد تصویری بود Hatsune Miku سریال جلد ترانه “Ameno” توسط عصر.

در این عنوان که او را همراه ها, آماندا به او وعده داده بینندگان که او می تواند بازگشت. اما پیروان او به نظر می رسید بسیار خوشحال با او کوتاه اما رقص سکسی تصویری است که دریافت بیش از 31,000 دوست دارد تا کنون. بسیاری از پیام ها در بخش نظرات با اشاره به آماندا نام Playboy Playmate از ماه اکتبر 2011.

“مرا به یاد شما زمانی که شما در پلیبوی” نوشت: یک کاربر.

“من فکر می کنم که همه ما می دانیم که آماندا بهترین مدل پلیبوی” یکی دیگر از سخن گفتن به عنوان خوانده شده.

آماندا دریافت مقدار زیادی از دیگر تعارف از او تحسین است.

“کمال کامل در شما!” یکی از شیفتگان بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول