Amanda Bynes اعلام کرد که او باردار است و سپس حذف پست

Amanda Bynes گزارش باردار با نامزد پل مایکل کودک با توجه به E! اخبار.

در اوایل امشب, بازیگر مشترک یک عکس از سونوگرافی در Instagram صفحه. در این مقاله آمده است که او زیر نویس یک عکس از سونوگرافی و گفت: “عزیزم در هیئت مدیره!”

مایکل نیز به اشتراک گذاشته تصویر خود را در Instagram صفحه و تایید این خبر.

پس این مقاله برای اولین بار در زندگی رفت چند ساعت پیش هر دو Bynes و مایکل حذف پست های خود را.

“هنگامی که من تو را دیدم Instagram نوشته های من بلافاصله راه اندازی یک بررسی در به منشاء خود را. پس از آن موفق شده اند در ایجاد این پست حذف شود. من از رسانه ها و مردم به استطاعت آماندا حریم خصوصی در طول این زمان دشوار است” Bynes, وکیل, David A. Esquibias گفت: خروجی.

Esquibias’ بیانیه باعث می شود آن را مانند صدا این امکان وجود دارد که بازیگر است و در واقع ، در این زمان آن مشخص نیست. یک منبع با E! اخبار می گوید که اخبار دقیق است.

“او بسیار زود است. پدر و مادر خود را بدانند گفت:” در داخل منبع.

قبل از اعلام این طرفداران بر این باور است که مایکل و Bynes حال تقسیم کردن. Inquisitr گزارش داد که مایکل رد ادعا و گفت: این دو هرگز شکسته است.

برای توضیح حذف رسانه های اجتماعی تصاویر, مایکل به خبرنگاران گفت که کسی تا به حال هک شده به خود و Bynes’ حساب و حذف آنها. او همچنین ادعا می کند که هکر با ارسال پیام های مستقیم به مردم گفت: آنها تا به حال به پایان رسید خود را به تعامل.

یک روز پس از تقسیم شد و گزارش او مرد بازیگر زن عکس جدید از خودش و مایکل به ظاهر به عقب با هم دوباره.

در رسانه های اجتماعی, واکنش به Bynes’ اتهام بارداری مخلوط شده اند. بسیاری از ترین طرفداران اختصاص داده شده در حال نشئه برای او و نامزد او را. ده ها تن از مردم خواست او چیزی جز شادی. دیگران احساس می کنید کمی بیشتر نگران در مورد پتانسیل اخبار.

حداقل چند نفر نگران است که زمانی که آنها را دیدم او نام روند آن بود چرا که او قرارداد coronavirus و رها شدند به دیدن آن برای شادتر دلیل.

“چه نقطه از هر دو آنها را ارسال یک بارداری اعلام و سپس مصرف آن را پس از هر کس می داند در مورد آن ؟ #amandabynes” را مورد سوال یک فرد است.

“Amanda Bynes, حامله??? من – 2020 حفظ بیشتر وحشی مانند تکواندو. آن زمان برای من برای به خواب رفتن” نوشت: یک دوم کاربر.

“Amanda Bynes اعلام کرد که او باردار است. کسی را به رقص خرچنگ!!” توییتی جیمی سبز با اشاره به یاد رقص خرچنگ دریایی از این Amanda نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>