‘جایگزین’ پزشکی می شود محبوب برای COVID-19 پیشگیری

حیدرآباد: با کشنده COVID-19 گسترش در سراسر جهان چند جایگزین پزشکان از جمله هومیوپاتی و Unani در حال تلاش برای پول با این ادعا به داروهای پیشگیری و ایمنی از Coronavirus.

چندین وحشت زده مردم در شهر در حال عجله به سمت Dawasazfor Unani medicine, در حالی که برخی از هومیوپاتی فروشگاه های در حال دیدن آن به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن پول از ترساندن با فروش بی جا راه حل های پیشگیرانه.

“به عنوان Unani و آیورودا درمان برای قرن ها در هند, من باور دارم که معنی دیگری باید از این قدرت برای جلوگیری از این نوع از ویروس ها می گوید:” محمد Wajahat بازنشسته کارمند دولت.

در طول این پزشکان در دولت Nizamia Tibbi بیمارستان در Charminar ادعا را توسعه داده اند یک درمان. پس از انجام تحقیقات آنها به نتایج رضایت بخش.

یک مقام این بیمارستان که مایل به ناشناس باقی می ماند گفت: “ما باید آمد تا با راه حل های که جلوگیری و درمان Coronavirus. اگر چه ما در حال انتظار برای دولت اشاره ای به فروش این جریان اصلی در بازار است.”

برخی از Unani فروشگاه ها در شهر باید شروع به فروش طب پیشگیری در محلات مانند Barkas, Mirchowk و مناطق دیگر.

این دارو عکس در حال گردش بیش از رسانه های اجتماعی باعث بازدیدکننده داشته است به هومیوپاتی و Unani فروشگاه.

علاوه بر این AYUSH (آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha Sowa Rigpa و هومیوپاتی) بخش در حال حاضر آغاز توزیع طب پیشگیری در این شهرستان است.

واتساپ گروه ها مملو از ادعاهای هومیوپاتی راه حل.

حتی Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender در روز پنج شنبه افتتاح پیشگیری هومیوپاتی پزشکی مرکز توزیع در JSPS دولت هومیوپاتی کالج پزشکی و همچنین تجویز یک دوز از ‘آرسنیک آلبوم” پزشکی.

یک پست رفت ویروسی بیش های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادعا می کنند که یک هومیوپاتی دکتر پیشنهاد آلبوم Arsenicum-30′ برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

بیشتر با این پست در مورد این مواد ویروسی شدن مردم وحشت و خرید فله دوزهای از فروشگاه.

اما چند اقدامات پیشگیرانه و آگاهی هستند در حال گردش در رسانه های اجتماعی است که همچنین شامل دست عفونی با پوشیدن ماسک اجتناب از دست دادن و حفظ یک فاصله خاص در میان هر یک از دیگر.

SIASAT اخبار [email protected]il.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>