Allie Auton Sizzles در محصول بالا و مطابق با شلوار: “تمام سفید همه چیز

Allie Auton به او در زمان Instagram حساب در روز سه شنبه برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از ویدئو به روز رسانی با طرفداران خود را. او نمایش خود انحنا شکل در حالی که در لباس سفید گروه.

در عکس خیره کننده Allie slayed در آستین زراعت و اصلاح نباتات بالا. پوشاک چسبیده به او کافی سینه قرار داده و با شکم صاف و قابل توجه abs بر روی صفحه نمایش کامل. تطبیق شلوار نیز در اطراف خود انحنا, باسن و flaunted بلند و لاغر و کوچک کمر.

او افزود: به دنبال طلا گوشواره حلقه و زنجیره ای ضخیم در اطراف گردن او. او همچنین لوازم با عینک آفتابی تیره در بالای سر او و سفید کفش ورزشی.

Allie نشسته بر روی مجموعه ای از مراحل بتن به عنوان او مطرح شده در ساز و برگ. او تا به حال یک زانو خم شده قرار داده و دست خود را در پشت سر او در حالی که درخشان زرق و برق دار لبخند به دوربین.

مدل عینک طولانی, مو بور قفل جدا در مرکز و عقب به یک براق مستی در پایه سر خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در شات. این نرم افزار شامل مژه بلند و ضخیم سیاه و سفید خط چشم. او افزود صورتی چشم سایه و تاریک ابرو بیشتر به تعریف چشم او.

او شامل تب و تاب بودن نرم در صورت استفاده از سوسو زننده هایلایت روی بینی و پیشانی و زیر چشم و همچنین در صورتی سرخ بر گونه های او است. او به اتمام نگاه تیره با رژ لب صورتی.

بسیاری از Allie 565,000-plus پیروان رفت برای این پست کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 10 ، 000 بار در عرض 11 دقیقه پس از آن ها. طرفداران همچنین آمار بخش نظرات به ترک بیش از 140 پیام به عنوان خوانده شده.

“Awww این است که prettyyyyy” یکی پیرو نوشت.

“شما مانند یک bronzed, الهه, در این عکس. که ساز و برگ شگفت انگیز است, اما لبخند خود را که واقعا به من. شما در حال خیره کننده مانند همیشه زیبا دختر بچه” اظهار داشت: یکی دیگر از.

“بزرگترین کودک به راه رفتن زمین” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اعلام کرد.

“شما cutest!! عاشق این مجموعه:” یک فرد چهارم اظهار نظر.

هواداران می دانند که Allie است نه غریبه به flaunting او دلخواهی منحنی آنلاین. او دیده شده است ورزشی نحیف لباس زیر زنانه, پی, لباس کوچک, تاپ, و بیشتر در عکس های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط InquisitrAllie اخیرا او را هیجان زده هنگامی که پیروان او مطرح شده در یک رشته سفید با چاپ گل در ساحل. این پست نیز ثابت می شود یکی از محبوب. آن را به دست آورد بیش از 15000 دوست دارد و بیش از 130 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>