Allie Auton نشان می دهد او رخ و Abs در آخرین Instagram پست

Allie Auton نمایش گذاشت او شکل دلخواهی در آخرین Instagram, ارسال, است که او با او به اشتراک گذاشته 576,000 پیروان در یکشنبه, جولای 22. این مدل از استرالیا عینک skintight تناسب اندام گروه در دو عکس به روز رسانی.

Allie sported قهوه ای نور دو قطعه تنظیم شده است. آن را شامل یک آستین بلند بالا و clingy شورت دوچرخه سواری. سینه بند, افتخار یقه حرکت شبیه چمچه زنی که غوطه ور کم در قفسه سینه خود را نشان دادن مقدار کافی از او دکولته. ورزشی بود کمی شل در آغوش او بود اما فوق العاده جا تنگ بر سینه او ساخته شده است که او انگیز رخ نگاه برجسته تر است. طول پوشاک رسیده اجازه او به نمایش گذاشتن در شکم washboard و شکم صاف.

کف که او sported چسبیده بالا به او باریک کمر پنهان کردن ناف او از مشاهده. این skintight کوتاه او را در آغوش گرفت هر منحنی برجسته او جا بدن. رنگ لباس خود را تکمیل دباغی می کند.

در اولین pic, Allie دیده می شد ایستاده در چه شبیه یک پارکینگ. او مطرح جلو و مرکز با پاهای او را از هم جدا و پای راست به جلو. او برگزار شد در دسته یک ماشین سفید با دست راست در حالی که او دیگر دست مطرح شد به صورت محافظ چشم خود را از نور خورشید. او gazed به دوربین داد و کمی لبخند.

دومین ضربه محکم و ناگهانی برجسته و تاثیر گذار در یک شبیه برخواهد داشت. در این زمان او قرار داده و دست چپ خود را در سمت و کج سر او. او نگاه مستقیم به لنز با یک لبخند شیرین بر روی صورت خود. آفتاب که احاطه بدن او ساخته شده او را برنزه پوست تب و تاب بودن.

Allie نگهداری لوازم جانبی خود را حداقل و تنها عینک یک جفت از گوشواره و یک گردنبند با آویز دور. او قفل طلایی پایین و مدل دهید بسیار سست امواج. در زیرنویس کودک و نوشت چیزی در مورد استعدادها و داشتن او عکس گرفته شده است. او نیز به اشتراک گذاشته شده است که ساز و برگ خود را از یک نام تجاری به نام بو و توپ را روی گوه.

Allie آخرین ها به دست آورده است ستایش بسیاری از طرفداران او را به عنوان بسیاری از آنها را به شیرجه به بخش نظرات به دوش خود را با پیام های مختلف. طرفداران و برخی از هموطنان در استرالیا اثرگذارندهها آمار “مانند” را فشار دهید بیش از 12,200 بار و چپ بیش از 120 نظرات به titillating پست. تعداد بی شماری از پیروان مشتاق بودند کوتاه در کلمات امید بستن به رها کردن یک دنباله از emoji به جای.

“آیا کسی را در عکس های خود را و یا شما آنها را خودتان ؟ آنها همیشه کامل” یکی از طرفداران او نوشت.

“شما نگاه شگفت انگیز به عنوان معمول است. شما نگاه کنید خونین شگفت انگیز در نور مستقیم خورشید” یکی دیگر از تحسین اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>