Allie Auton نشان می دهد بی عیب و نقص قهوهای مایل به زرد در دنج, سیاه, لباس زیر زنانه

Allie Auton شده است تلاش جدید تنر در حالی که در قرنطینه نتایج حاصل از آن او نشان داد در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید.

مدل استرالیایی در زمان به حساب او در روز پنج شنبه برای اولین زرق و برق دار قهوهای مایل به زرد به او 578,000 پیروان در وب selfie که اضافه شده برخی از گرما جدی به خود صفحه. او ایستاده بود در مقابل یک آینه قدی در اتاق خود را با تلفن همراه خود, در, دست, ارسالیهای آن را در موقعیت مناسب برای ضبط ویدئو ضربه محکم و ناگهانی. Allie برگزار می شود یک بطری بالی بدن self-tanning موس در سوی دیگر او اشاره کرد در عنوان ها که محصول خود بوده است “iso ناجی” را به عنوان او تا به حال زمان به تازگی به کار خود طبیعی قهوهای مایل به زرد.

بور, بمب محروم شد به یک دنج مجموعه ای از سیاه و سفید کالوین کلاین لباس زیر زنانه در عکاسی است که ثابت می شود کامل گروه به جولان دادن درخشش زرق و برق دار ریزه اندام او شکل است. این مجموعه شامل یک bralette با ضخامت تسمه و پایین یقه حرکت شبیه چمچه زنی که نمایش داده می شود کافی او رخ و bronzed و سفت. ضخامت آرم گروه کاهش یافت و در زیر او انگیز دارایی و پیچیده محکم در اطراف او صدری برجسته او بلند و باریک قاب و باب روز نیم تنه.

Allie همچنین sported یک جفت از تطبیق شورت که به همان اندازه به عنوان آشکار است. لباس زیر زنانه افتخار بالا-برش و دارای گونه های برامده طراحی که در معرض چگونه او مجسمه پاها و لگن شده بود به طور مساوی پوشش داده شده با قهوهای مایل به زرد محصول تولید بی عیب و نقص, همه بیش از قهوهای مایل به زرد. آن را برجسته همان طراحی لوگو همراه خود تسمه که نشسته در یک زاویه همراه مدل شکم برای جلب توجه به وضعیت کمر و شکم.

رسانه های اجتماعی احساس خود را نگه داشته و لوازم جانبی را به حداقل اضافه کردن تنها یک جفت از خوش طعم گوشواره گل میخ نه به هر گونه توجه از او باور نکردنی بدن و از همه مهمتر زیبا قهوهای مایل به زرد. او پلاتین قفل شد فرسوده در پشت شانه های او اضافه شده یک لمس از آرایش برای برجسته قابل توجه ویژگی های صورت. برنامه نگاه شامل یک نور صورتی, رژ لب, گرد قرمز سرخ برجستهنگار و ریمل مژه و ابرو.

طرفداران تا به حال چیزی جز عشق به نزد Allie bronzed بدنسازی-honed بدن. پس از هشت ساعت از رفتن زندگی می کنند به او خوراک پست متصلب است تا بیش از 12000 دوست دارد و همچنین ده ها تن از نظرات و تعارف.

“بدن شما بسیار زیبا” یک نفر نوشت.

“چهره شما نفس جذاب” اظهار نظر یکی دیگر از تحسین.

“آنچه که یک کودک” یک سوم پیرو پکتیا میباشد.

“الهه” اضافه شده یک چهارم فن.

Allie اغلب چادری در Instagram صفحه برای دلایل بیشتر از نشان دادن نتایج خود را تنر. او به تازگی لرزاند و حتی skimpier مجموعه ای از لباس زیر زنانه در یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی به سادگی می گویند “صبح” را به ارتش خود را از طرفداران اختصاص داده شده. این پست ثابت می شود یک ضربه و همچنین درآمد بیش از 28000 دوست دارد و 373 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>