SPOILER ALERT: این مقاله در مورد راه رفتن مرده جهان است. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

AMC را Walking Dead جهان تبدیل شده است و همیشه در حال گسترده پس از آن در ابتدا شاخه به اسپین آف سریال Fear The Walking Dead. با سری سوم مجموعه به برتر این سال نیز وجود دارد که سه نفر از فیلم های در حال توسعه که بیشتر خواهد شد مشغول به ریک گرایمز’ (اندرو لینکلن) داستان او پس از نجات از مرگ حتمی در فصل 9.

با توجه به مصاحبه اخیر خود با رئیس محتوای افسر اسکات Gimple, همه چیز شده است نقشه برداری جلوتر از زمان در مورد همه مرده راه رفتن را نشان می دهد.

با توجه به کتاب های کمیک, Gimple اعلام کرده است که این طرح به صورت کلی arc از همه از سری مجموعه در حق رای دادن در حال حاضر برنامه ریزی شده است به خوبی در پیشبرد. هنگامی که در مصاحبه خبرنگار هالیوود‘s تلویزیون بالا 5, Gimple اصرار داشت که به جای سنتی corkboards مورد استفاده برای ضبط به طور کلی سری کمان وجود دارد “طولانی تایپ کردن اسناد و مدارک” مربوط به چگونه از سری گشوده خواهد شد.

“همین دلیل است که داشتن آن را در یک corkboard واقعا کار می کنند. شما باید آن را در اسناد و نوشته شده است و به نظر می رسد کمی دیوانه است که راه اما آره داشتن آن را بر روی دیوار کسب و کار بد است.”

Danai Gurira as Michonne, Norman Reedus as Daryl Dixon, as seen in Season 10 of AMC's 'The Walking Dead'
  جکسون لی دیویس / AMC

در حالی که همه چیز برنامه ریزی شده است و نقشه برداری این بدان معنا نیست که همه چیز است که در سنگ یا. به جای این اسناد به عنوان یک دستورالعمل تعیین شده توسط AMC که چگونه آنها می خواهم سری به بازی کردن. آن را در اختیار سری showrunners که چگونه همه چیز در نهایت گستراند.

“آن را به مقدار زیادی تغییر و نقاط اتصال شما نیاز به یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری” Gimple توضیح داد.

“یک بخش از آن با showrunners که من کار با این تلاش نه تجویزی. این تلاش به آنها را به عرصه اتصال و سپس اجازه دهید آنها را داستان خود را در درون آن.”

AMC رئیس سارا بارنت نیز معتقد است که حتی اگر سری کتاب های کمیک که در آن مرده راه رفتن بر تکمیل شده است, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از داستان گفته می شود که تلویزیون حق رای دادن می توانید به خوبی فراتر از آنچه در حال حاضر ارائه شده در کتاب های کمیک است. اما بینندگان خواهد شد که به نوبه خود به فصل 10 بازگشت به منظور پیدا کردن آنچه که اتفاق خواهد افتاد که به گوشه ای از جهان.

فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن باز خواهد گشت در فوریه 23. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrفصل آخر 10 خواهد شد و پس از فصل 1 والاتر از The Walking Dead: جهان فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im