Super Bowl FAQ

همه چیز غیر NFL طرفداران نیاز به دانستن در مورد این سال را به سوپر باول. جیمی اسکوایر/گتی ایماژ

این سوپر باول یکشنبه. تلویزیون در, نوشیدنی های روان و پیتزا لوله کشی. شما در حال احاطه شده توسط طرفداران هیجان زده مبادله پیش بینی و تحلیل ترکیب هیرو و مقایسه NFL کشباف. فقط یک مشکل وجود دارد: شما هیچ ایده چه چیزی در جریان است.

فوتبال تبدیل شده است و امریکا تفریح و سرگرمی و حتی اگر نه هر کس است یک فن بسیاری از ما سوپر باول احزاب برای حضور در. وجود دارد ما باید به حرکت پیچیدگی سوپر باول LIV را matchup بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs به عنوان بهترین ما می تواند از جنیفر لوپز و شکیرا را نتیجهی عملکرد, البته, Super Bowl commercials. ویرایشگر من اریک Vilas-Boas است که قطعا نه یک فوتبال از طرفداران از من پرسید کسی که مدیریت چندین فوتبال فانتزی تیم در هر سال برای یک راهنمایی کوچک قبل از دو تیم مربع خاموش در باغ میامی’ راک ورزشگاه.

همچنین نگاه کنید به: 7, داستان های تکان دهنده در مورد سوپر باول شرط ما شرط بندی شما نمی دانید

Super Bowl LIV

NFL را لومباردی جایزه داده می شود به برندگان از سوپر باول در هر سال. Kevin M. Cox/گتی ایماژ

اریک Vilas-Boas سرگرمی ویرایشگر: Brandon من Yoda از ورزش نیاز به کمک دارم. من دعوت شده برای یک سوپر باول حزب در این آخر هفته و من می دانم که هیچ چیزی در مورد فوتبال یا سوپر باول جدا از خسته Google الگوی رفتاری “چه ساعتی فوق العاده کاسه شروع کنم؟” شما قطار من به طوری که من اصلا خودم شرمسار در مقابل مودبانه rowdy شرکت در روز یکشنبه?

براندون Katz, سرگرمی خبرنگار: اریک به عنوان یک ورزش متعصب که یک بار نوشت: یک اعتبار اضافی مقاله در دبیرستان در مورد اینکه چرا Adrian Peterson بود شایسته شماره 1 به طور کلی انتخاب در فوتبال فانتزی من متواضعانه قبول شما به عنوان سوپر باول Padawan. (سوپر باول شروع می شود در 6:30pm همکاران در فاکس یا FuboTV جریان پلت فرم برای ثبت.) به من بگویید چه شما بیشتر نگران برای یکشنبه ؟

اریک: به طور عمده من نمی خواهید به صدا مانند half-witted, ژولیده به دنبال nerf هردر! استاد که بازی در سوپر باول در این سال — و چه بزرگترین داستان من باید بدانید در مورد رفتن به شب ؟

برندن: آرامش خودتان شاگرد. نیروی قوی با شما قول می دهم. همه شما نیاز دارید این است که یک معلم است. این Kansas City Chiefs هستند تربیع برابر San Francisco 49ers. روسای بازی نیست در یک سوپر باول در عظیم 50 سال پس از خود را fanbase است از جان گذشته برای افتخار. در آن زمان 49ers باید برنده پنج سوپر باول عناوین مرتبط برای دوم بیشتر در NFL. بنابراین آنچه که شما در حال دیدن یکشنبه یک نبرد تاریخ است.

اریک: نه کاملا بر خلاف برخی از بسته های شورشی تفاله تلاش برای خارج کردن یک امپراتوری قدرتمند. من می بینم. که تصمیم خواهد گرفت که نبرد ؟

برندن: ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes مسلما بهترین بازیکن در فوتبال—24 ساله phenom قادر به هر چیزی در این زمینه است. او برنده جایزه MVP در سال اول خود را به عنوان یک نویسنده! او اساسا Anakin Skywalker NFL اما بدون مقید کردن, ایمو, خشم و شن و ماسه ترس. او مربی اندی رید یکی از winningest مربیان در تاريخ NFL بدون حلقه کاسه فوق العاده. یک پیروزی در این آخر هفته می تواند سیمان خود را در سالن از شهرت رزومه.

در حاشیه این 49ers رهبری خود را wunderkind مربی Kyle Shanahan پسر سوپر باول-برنده مربی مایک Shanahan. او دانشمند دیوانه NFL با یک کاملا منحصر به فرد توهین آمیز داشته باشید. در نظر او Doc Brown از سوپر باول. پشت یک کبودی دفاع و خلاق عجله حمله 49ers سعی خواهد کرد به عضله راه خود را به پیروزی.

Super Bowl LIV

San Francisco 49ers سر مربی Kyle Shanahan و کارفرمایی جیمی Garoppolo. رابرت Reiners/گتی ایماژ

اریک: من می بینم می بینم. بنابراین کسانی که نام های بزرگ در دو طرف. من قصد دارم به یک حزب است که ممکن است یا ممکن است پر از مردمی من نمی دانم. وجود دارد هر گونه معادن زمین شما می خواهم توصیه من به هدایت و روشنی از? هر موضوع من باید به جلوگیری از اطراف من میزبان یا مهمان های همکار?

برندن: فکر کردن به آینده اریک. شما متولد فنون. پس از شش پیروزی سوپر باول و هشت حضور در 20 سال گذشته تام بردی نیازی به ذکر است که در تمام روز یکشنبه. تنها افرادی که می خواهید به بحث در مورد تام بردی در یک کاسه فوق العاده که در آن او نیست بازی جدید انگلستان میهن پرستان طرفداران. نمی دونم چقدر تجربه شما با Pats طرفداران اما آنها عشق را به شما یادآوری چگونه آینده خود را به سالن از شهرت کارفرمایی است.

به عنوان یک بازی گاه به گاه بیننده بدون ریشه علاقه شانس هستند که شما انتخاب کنید یک تیم پشتیبانی در شروع بازی. مطمئن شوید که برای تبدیل به آن مرد—که به شدت به سلامتی و بوس طول شب با وجود دانستن بیش از حد در مورد فوتبال است. نوشیدنی خود را, نوشیدنی, غذا خوردن, مواد غذایی خود را و استراحت. هیچ کس دوست دارد یک امتحان سخت.

اریک: آه بله پروفایل بردی. من شنیده ام زمزمه تا مطمئن شوید. به من بگویید که تیم شما حمایت از?

برندن: به عنوان یک درد و رنج فن واشنگتن را زیر پر فوتبال حق رای دادن و کسی را دیدم که The Phantom Menace شش بار در تئاتر (من 7 بود شکایت من) من تنگاتنگی می دانم درد ناامیدی و دلشکستگی از fandom. هر چند 49ers نه برنده سوپر جام از سال 1995 آخرین آنها به نظر می رسد در یکی فقط هشت فصل به فصل پیش. در نسل های گذشته این تیم انتقال هموار از سالن از شهرت کارفرمایی جو مونتانا به سالن از شهرت کارفرمایی استیو جوان است. طرفداران خود را زندگی می کردند ممتاز زندگی در حالی که ستاد پشتیبانی را تحمل کرده اند خرد کردن ضربه پس از ضربه خرد کردن. مسیر تبدیل شدن به یک استاد هموار است با همدلی جوان من Padawan و بنابراین من باید ریشه برای Kansas City Chiefs به طوری که خود را fanbase ممکن است یک بار دیگر شادی پس از چند دهه از ناامیدی.

Super Bowl

San Francisco 49ers کارفرمایی جو مونتانا برنده چهار سوپر کاسه در حرفه خود. تمرکز در ورزش از طریق گتی ایماژ

اریک: استاد من بسیار آموخته اند از آموزش خود را به عنوان همیشه. چه چیزی شما را به عنوان روسای بزرگترین مانع در راه خود را به پیروزی تاریخی? وجود دارد هر چیزی به طور خاص ما باید انتظار از Shanahan را تهاجمی یا دفاعی طرف ؟ هر گونه اختلال در نیروی است که می تواند به نوبه خود جزر و مد یا راه ؟

برندن: اگر یک عنصر است که می خواهد استنباط یک “من یک احساس بد در مورد این” از کانزاس, شهرستان, آن سان فرانسیسکو ویرانگر عجله حمله. (این زمانی است که کارفرمایی دست توپ را به در حال اجرا به عقب Padawan. من باید اعتراف, من به دنبال به جلو به بازگشت به ویرایشگر ما-نویسنده پویا زمانی که من باید از دست دادن من مهربان تن.) سن Fran به پایان رسید و فصل دوم در عجله متری برای هر بازی (144.1) شده است و کاملا برش مخالفان در پست های نجومی مانند Obi-Wan را به Darth چکش زدن یا کوبیدن. اجرای دفاع است که در آن روسای آسیب پذیر هستند بنابراین آنها باید به بطری تا سن Fran را در زمین بازی در صورتی که هر گونه امید پیروزی.

اریک: با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن وقت خود را و حکمت استاد. تاکتیکی خود را ذهن مفید است مثل همیشه. و من در انتظار یک 20,000-کلمه دست نویس تحلیل Sam Elliott and Lil Nas X را در آن Doritos Super Bowl ad روی میز من دوشنبه صبح. اما قبل از این که آیا شما هر گونه فراق مشاوره برای من به عنوان من آماده شدن برای این ورزش های مربوط به محاکمه ؟

برندن: آوردن آبجو و پیتزا و اصلا به طور تصادفی نشستن بر روی کنترل از راه دور و تغییر کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im