تمام فیلم های پرفروش, فیلم, Dwayne Johnson در حال کار بر روی در حال حاضر

Dwayne Johnson Movies The Rock Films

Dwayne Johnson شلوغ ترین مرد در هالیوود است. دیزنی

آنها می گویند یک سنگ نورد جمع آوری هیچ ماست اما آنچه در مورد یک سنگ ؟ Dwayne Johnson بالاترین پرداخت بازیگر در هالیوود و دلیل خوب—چند ستاره کار می کند سخت تر است. ستاره برنامه مربا بسته بندی شده با فیلم های پرفروش پروژه به آن نقطه که مخاطبان به سختی می تواند نگه دارید تا. در روز چهارشنبه که برنامه تنها رشد شلوغ تر آن را به عنوان گزارش شده است او می تواند دوباره teaming با جنگل کروز شرکت ستاره امیلی بلانت برای یک اقدام جدید جیغ وداد بازی کردن. بنابراین برای سلامت عقل خود ما, ما تصمیم به ایجاد یک لیست در حال اجرا از تمام پروژه های بزرگ در سنگ افق. شما در حال خوش آمدید.

جنگل کروز

دیزنی جنگل کروز در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن تئاتر در اکتبر 11, 2019 قبل از اینکه با تاخیر به 24 جولای سال 2020 انتشار. سپس coronavirus همه گیر آمار و all hell broke loose. حرکت از ویژگی های است که تولید شده است به طور مداوم جامد وزوز از گوشه و کنار زمزمه هالیوود برای تابستان آینده است یک شرط بندی امن توسط دیزنی است که نومیدانه در نیاز به برخی از اخبار خوب است.

با الهام از محبوب سوار به همین نام جنگل کروز این است که در اوایل قرن 20 و زیر جانسون مواقعی کاپیتان به عنوان او طول می کشد یک دانشمند (بلانت) و برادر او در یک ماموریت به جنگل برای پیدا کردن عرفانی درخت زندگی. ما به احتمال زیاد می تواند انتظار می رود یک مقدار عادلانه از swashbuckling از این یکی. برای انتشار برنامه ریزی شده: ژوئیه 30 2021.

Dwayne Johnson Movies

قرمز توجه کنید

قرمز توجه کنید در اصل مجموعه در جهانی تصاویر برای اکران اما استودیو واگذار حقوق زیر بودجه نگرانی. Netflix بکشد سپس swooped به انتخاب کنید تا $165 میلیون عمل اصلی در بمب دارای قدرت تخریبی در حالی که موافقت خود را برای پرداخت ستاره جانسون ($25 میلیون-plus) رایان رینولدز (20 میلیون دلار) و Gal Gadot (20 میلیون دلار) متناوب مجموع. واضح است که ما باید فیلم های ساخته شده به جای نوشتن در مورد آنها.

کارگردان Rawson Marshall Thurber, قرمز متوجه حول محور اینترپل عامل به عنوان آنها پیگیری ترین در جهان-می خواستم هنر دزد. تولید شد و بنا به گزارش ها در جریان است که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و خاموش شدن فیلمبرداری. انتظار می رود انتشار: 2021.

Black Adam Dwayne Johnson Info Details

سیاه آدم

جانسون رسما امضا به عنوان سیاه آدم راه برگشت در سال 2014 هر چند شایعات مرتبط با او برای این نقش از اواسط 2000s. این شخصیت در ابتدا به معنای خود را به DC تمدید جهان اولین بار در Shazam را!, اما بعدها تصمیم گرفت به او خود را از ویژگی های انفرادی اول (چگونه است که در مورد راک استار قدرت). ناظر منحصرا گزارش داد که جنگل کروز فیلمساز Jaume Collet-Serra خواهد راس فیلمهای در حالی که فیلمبردار لارنس شعر به ما گفت که او می خواهد به “اختراع” ابرقهرمان نوع با سیاه آدم. این خواهد بود که جانسون همکاری چهارم با خط جدید.

طرح جزئیات ناشناخته در این نقطه اما در سال 2018 تولید مشعر گارسیا در توصیف این شخصیت به عنوان یک “واقعا سرد ضدقهرمان, ضربات, باسن معتقد است که در واقع سخت عدالت در راه خود را با جذاب backstory تاریخ او با توجه به داشتن برده سابق و آزادی مردم خود و سپس گرفتن توانایی های خود را و آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد.” برای انتشار برنامه ریزی شده: دسامبر 22, 2021.

Dwayne Johnson Movies

پادشاه

Robert Zemeckis’ پادشاه اعلام شد برای اولین بار در سال 2018 با این پروژه رفتن به برادران وارنر و خط جدید بعد از یک صنعت گسترده مناقصه جنگ. این فیلم بنا به گزارش ها در پیش تولید که COVID-19 شیوع آغاز شد.

پادشاه به شرح زیر Kamehameha اولین فرمانروای پادشاهی هاوایی که برآورده نبوت تولد خود را با متحد کردن سلیمان پس از یک سری از جنگ در 1790s. از آن شده است در مقایسه با دلاورو نه تنها به دلیل آن است که بر اساس تنظیمات اسکریپت که فیلم نویسنده: Randall Wallace. انتظار می رود انتشار: TBD.

Dwayne Johnson Movies

San Andreas 2

در سال 2015 جانسون San Andreas را لرزاند جعبه با سالم 475 میلیون دلار در سراسر جهان است. به طور طبیعی عاقبت شد اعلام کرد در سال 2016. با توجه Johnson برنامه مشغول شده اند وجود دارد چند به روز رسانی رسمی در سال دخالت.

نیل Widener و گاوین جیمز شنود گذاشته بودند به قلم جدید فیلمنامه در حالی که مدیر Brad Peyton که گروگان جانسون داد و بیداد, قرار است برای بازگشت. بازگشت اعضای بازیگران گفته می شد که شامل Carla Gugino, Alexandra Daddario and Paul Giamatti. انتظار می رود انتشار: TBD.

مشکل بزرگ در چین

در سال 2015 آن را برای اولین بار اعلام شد که جانسون را تولید و ستاره در یک بازسازی از جان کارپنتر و کورت راسل عزیز 1986 جیغ وداد بازی کردن دردسر بزرگ در چین. که نمی نشستن به خوبی با استعداد اصلی و بخش خاصی از پایه فن به طوری که در سال 2018 تولید مشعر گارسیا نشان داد که این ادامه داستان و نه یک راه اندازی مجدد.

“ما در حال توسعه است که, و اجازه دهید من به شما بگویم ایده این است که در واقع بازسازی دردسر بزرگ در چین. شما نمی توانید از بازسازی یک کلاسیک مانند آن بنابراین آنچه که ما در حال برنامه ریزی برای انجام این است که ما رفتن به ادامه داستان” او گفت: برخورد در زمان. “ما قصد داریم به ادامه این جهان از مشکل بزرگ در چین. همه چیز را که اتفاق افتاده در اصلی وجود دارد و مستقل است و من فکر می کنم تنها یک نفر وجود دارد که همیشه می تواند بازی جک برتون پس Dwayne هرگز سعی کنید و بازی که شخصیت.”

متاسفانه به روز رسانی رسمی در این پروژه شده اند کمیاب در طول چند سال. انتظار می رود انتشار: TBD.

Dwayne Johnson Movies Ball and Chain Emily Blunt

توپ و زنجیره ای

روز چهارشنبه گزارش شد که جنگل کروز شرکت ستاره جانسون و امیلی بلانت خواهد دوباره برای توپ و زنجیره ای. شرکت نوشته شده توسط بزرگ بیمار co-نویسنده امیلی V. Gordon فیلم اقتباسی از یک دهه 1990 طنز است که به دنبال یک زن و شوهر ازدواج آماده به پرتاب در حوله زمانی که آنها به طور ناگهانی به دست آوردن ابرقدرت که تنها کار درستی که آنها با هم. این فیلم در حال حاضر در حال خرید در اطراف شهر با Netflix بکشد به عنوان یک پتانسیل frontrunner. انتظار می رود انتشار: TBD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>