همه فیلم های پرفروش است که ممکن است به دنبال “هیچ وقت مردن’ به جدید تاریخ انتشار

Black Widow f9 No Time to Die conronavirus Box Office 2020 movie release schedule

هیچ وقت مردن تاخیر در انتشار آن با توجه به کوروناویروس. بیشتر فیلم های پرفروش هالیوودی مجموعه به انجام همان? Universal Pictures

روز چهارشنبه اعلام شد که دانیل کریگ نهایی تفرج به عنوان جیمز باند هیچ وقت به مرگمی شود منتشر شده در ماه نوامبر به جای مارس به دلیل نگرانی در مورد شیوع کروناویروس. همه 70,000 سینما در چین باقی می ماند بسته به کسب و کار در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام شده است مختل شود. صنعت فیلم است که به دنبال در یک پتانسیل 5 میلیارد دلار از دست دادن با توجه به COVID-19 به عنوان استودیوهای هالیوود خونریزی میلیون ها نفر بر میلیونها دلار در هر روز است. هیچ وقت به مرگ است و عمده فیلم های پرفروش به تغییر داخلی تاریخ انتشار به عنوان یک نتیجه. متاسفانه برای صنعت فیلم آن را نمی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

چین ممکن است دوباره باز تئاتر در یک مقیاس گسترده تا مدتی بین آوریل و ژوئیه است. سهام در AMC کاهش یافته است 10 درصد در طی این ویروس گسترش یافته است. جهانی box office است که تحت محاصره در این لحظه و در هر استودیوی بزرگ توزیع کننده امر می تواند احمقانه به نظر تاخیر در انتشار آنها و به طور بالقوه تابستان tentpoles. نامزدها به احتمال زیاد پس هیچ وقت به مرگ هستند دیزنی/مارول بیوه سیاه (مارس 1) و جهانی را F9 (22 مه).

همچنین نگاه کنید به: چه تاخیر ‘هیچ وقت مردن” در واقع به معنی برای تلفن های موبایل

مارول نیست بیش از حد متکی به چین به آسانسور در خارج از کشور grosses اما دیزنی دارای سابقه قوی در پادشاهی میانه. انتشار بیوه سیاه در داخل کشور به عنوان برنامه ریزی شده اما به تأخیر انداختن آن در خارج از کشور فعال خواهد کاهش کلی تقاضا و افزایش خطر دزدی دریایی. همان می رود برای F9یک سری که نیاز به چین و بازارهای خارج از کشور برای حفظ موتورهای آن در حال اجرا است. هر دو سرنوشت عصبانی و خشمگین 7 به دست آورده بیش از 1 میلیارد دلار در خارجی فروش بلیط به تنهایی. همانطور که در حال حاضر نه studio داده است هر نشانه ای که تاخیر در فروشگاه. اما این حرکت را حس.

دیگر نامزدها به حرکت شامل برادران وارنر’ Scoob! (15 مه) و در تعجبم که زن 1984 (5 ژوئن). با این حال, خارجی, انیمیشن نیست و همیشه موفق در بازارهای آسیایی و جهانی به احتمال زیاد نیست مشتاق تغییر 1984 از همان پنجره آزادی که در خدمت سلف خود را به خوبی. اگر F9 قرار می پارامونت ممکن است انتخاب کردن برای تغییر فیلم بن به عنوان آن باز می شود در همان روز. روح (19 ژوئن), Top Gun: Maverick (ژوئن 24) و در ارتفاعات (26 ژوئن) نیز حساس هستند اگر coronavirus گسترش موجود است.

همانطور که در حال حاضر آن را دشوار است به پروژه چه هر یک استودیو انجام خواهد شد. اما اگر دیزنی ساعت بعد (6 مارس) و مولان (مارس 27) هر دو مبارزه در سراسر جهان با توجه به coronavirus نگرانی های آنها ممکن است بیشتر به بازی صندلی موسیقی با رویداد خود را تصویر تاریخ انتشار. برترین بانکی در یک محل آرام بخش دوم (20 مارس) حداقل مطابق با موفقیت اصلی. اگر پیش بینی عاقبت نتواند به انجام این کار این استودیو می تواند شروع به دریافت متلاطم است.

تغییر تاریخ انتشار یک اثر موج دار شدن در کل صنعت است. Universal Pictures منتقل خانواده پسند دیوهای تور جهانی به هیچ وقت به مرگ‘s خالی حافظه. کوچکتر فیلم کمتر متکی به فیلمهای بالغ می تواند شروع به فرض تاریخ انتشار از فیلم های پرفروش اگر COVID-19 مشکل همچنان ادامه دارد. شاید دیزنی Artemis Fowl (22 مه) می تواند جایگزین بیوه سیاه در حالی که Croods 2 (23 دسامبر) حرکت به F9‘s اسلات اگر ممکن است. استودیو نیاز به دریافت خلاق اگر این همچنان ادامه دارد.

بهار و اوایل تابستان تئاتر راهرو اغلب می تواند تهدیدی برای 1 میلیارد دلار را در جعبه داخلی ، پس از چهار درصد شیب در 2019, هالیوود, امیدوار بودم برای یک جهش در سال 2020 است. با هیچ زمان به مرگ در خدمت به عنوان اولین دومینو به سقوط است که هدف این است که ظاهر می شود کمتر و کمتر احتمال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>