همه برادوی اجرای برنامه از طریق پایان سال 2020 لغو شده است

برادوی نقش باقی مانده بسته در 21 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. Newsweek/گتی ایماژ

زمانی که کروناویروس اولین زده برادوی تئاتر اولین کسانی بودند که موسسات به اذعان کرد که خاموش شدن ناگهانی و کارکنان furloughs را به رخ می دهد در droves. به عنوان ماه کشیده حتی یقین بازدید مانند منجمد و کسانی که ترس از ویرجینیا وولف لغو شد به طور دائم و برنامه ریزی تولیدات مانند پلازا سوئیت و یک بیوگرافی-موسیقی مورد مایکل جکسون شد و به تعویق افتاد به بهار 2021 در اولین. اما هنوز هم وجود دارد آزمایشی که امیدواریم اجتماعی-فاصله تئاتر می تواند بعد از این سال. متاسفانه کسانی که امیدوار بودند نقش برآب روز دوشنبه اعلام از برادوی لیگ که تمام اجراهای برادوی در شهر نیویورک خواهد بود معلق از طریق باقی مانده از سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

چه این به این معنی حاضر است که در برادوی لیگ ادامه به منظور توسعه اقدامات ایمنی مانند نمایش فیلم مطابق با تکنیک ها و پشت صحنه پروتکل به طوری که تولیدات در نهایت می تواند برای مخاطبان با خیال راحت. بازگشت به محصولات در حال انتظار برای از سرگیری بیش از یک سری از نورد خرما در اوایل سال آینده و بلیط برای اجرای برنامه در پاییز و زمستان سال 2021 خواهد بود ساخته شده برای خرید در دسترس در چند هفته آینده. اما برای تئاتر diehards به عدم امکان دیدن برادوی نشان می دهد در سال 2020 قطعا باید یک ضربه.

“برادوی تجربه می تواند عمیقا شخصی است اما همچنین مهمتر جمعی” Thomas Schumacher رئیس هیئت برادوی لیگ در بیانیه ای گفت. “کیمیاگری 1000 غریبه اتصال به یک مخاطب سوخت هر بازیگر بر روی صحنه و پشت صحنه امکان پذیر خواهد بود زمانی که دوباره برادوی تئاتر با خیال راحت می تواند میزبان کامل خانه.” البته اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک نیز لغو همه از سقوط آن اجرای برنامه به طوری که آن را نه مانند و لازم نبود از جمعی از تئاتر برادوی است که کاملا غیر منتظره اما این بدان معنا نیست که آن را ناامید کننده است. حتی اگر آنلاین گالاس و زندگی جریان اجرای برنامه را تبدیل به محبوب در طول همه گیر شما نمی توانید تکرار و یا جایگزین احساس گرفتن در یک نمایش از ردیف جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>