Alicia Keys خواهد بود یکی دیگر از گام گذاشتن در تور جهانی بعد از این سال. 39-سال-مادر-از-دو با شوهر Swizz Beatz — مصر نه و پیدایش پنج آموخته است فرزندان خود را چگونه به لب خواندن تا زمانی که او نیاز به استراحت او صدای آنها می توانید او را درک کنید هر اخبار موسیقی.

در سال جاری کلید خواهد شد که برنامه مشغول انجام را نشان می دهد بازگشت به عقب خواهد بود و با در نظر گرفتن بچه ها او را با او. آینده او در تور جهانی با عنوان بعد از او نام “آلیشیا – تور جهانی” خواهد شد بازدید از آمریکای شمالی و اروپا است. در هنگام صحبت با رادیو بی بی سی 2 مجری جو ویلی او ثابت کرد که چرا خود را لبخوانی (گفتار خوانی) آموزش را در مفید آمده.

“تنها چیزی است که واقعا سخت است چرا که بسیاری از زمان من را برای صرفه جویی در صدای من. بسیاری از زمان من نمی تواند صحبت می کنند و من هم به خواب نیست چون اگر شما نمی توانید خواب شما نمی توانید آواز خواندن” به “Try Sleeping with a Broken Heart” hitmaker گفت.

“بچه ها نمی خوام خواب آنها فقط می خواهم تمام شب. من باید به مدیریت چگونه به انجام این کار, اما آنها بسیار خوب در خواندن من ، آن را خوب تمرین نوشتن آنها نوشتن آن بر روی کاغذ” کلید ادامه داد.

تور آینده خواهد بود اولین بار در هفت سال است. هنگامی که او انجام شده در سال 2013 “Set The World On Fire تور” او به ارمغان آورد او را به پسر ارشد خود در جاده ها است.

دو فرزند او به دنبال به جلو به رفتن بر روی تور با مادر خود و حتی ممکن است یک ظاهر خاص در برخی از نشان می دهد.

او جوانترین پیدایش گفته است کلید است که او می خواهد به روی صحنه می آیند و آواز خواندن با او که شگفت زده کلید او به عنوان او را به عنوان توضیح خجالتی و کمی درونگرا و نمی خواهم که در جمعیت بزرگ. “شما نمی دانید که من نام” songstress معتقد است که او ممکن است چیزی در این سفر اگر عمل آنها چیزی از قبل.

به عنوان او را برای پسر, مصر, او همچنین به نظر می رسد مشتاق به انجام با کلید های بیش از حد.

“هنگامی که او در تور با من قبل از او می خواهم به من التماس به روی صحنه می آیند و هر شب” او بیان شده است.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, کلید’ آینده تور را لگد کردن در اروپا در دوبلین, ایرلند, در تاریخ 5 ژوئن. او ادامه خواهد داد تا در سراسر انگلستان را به پایان برساند برای اولین بار پا در کراکوف, لهستان در جولای 20.

همانطور که برای شمال آمریکا پای “Empire State of Mind (قسمت دوم) شکسته” نمودار-دائم الخمر آغاز خواهد شد و پس از مدت کوتاهی در تاریخ 28 ژوئیه در جکسون ویل فلوریدا و ادامه خواهد داد تا سپتامبر است.

با توجه به تقاضا های Arrow به حال شده است برای اعلام تاریخ های بیشتر برای پا.

این تور در حمایت از هفتمین آلبوم استودیویی ALICIAکه قرار است منتشر شود در سراسر جهان در 30 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im