الکسیس Skyy به طرفداران او یک سورپرایز ویژه اواخر پنج شنبه شب به جشن درآمد 4 میلیون Instagram followers. این مدل اغلب سهام تحریک به روز رسانی در رسانه های اجتماعی حساب و آخرین ویدئو کلیپ خود را نشان می دهد بحث انگیزی تکان دادن او معروف غنیمت بسیار به لذت از طرفداران اختصاص داده شده.

در این پست یک کلیپ کوتاه که نشان داد الکسیس گردان باسن او در محافل در یک پارکینگ به ضرب و شتم از آهنگ “سمت جوجه” توسط قلیایی. او ایستاده بود در مقابل مسافر صندلی سمت ماشین با درب باز و peered در cameraperson قبل از بلند کردن او بالا و چرخش شهوت انگیز او ،

این گیج عینک فرم اتصالات خاکستری Calvin Klein sweatpants و تطبیق خاکستری sweatshirt. حتی اگر ساز و برگ خود را نشان نمی دهد خیلی, پوست, آن را بسیار تنگ در آغوش گرفت و هر قابل مشاهده منحنی.

الکسیس شات coquettish نگاه بیش از شانه خود را در حالی که او swirled پایین او در نیمه های وسوسه انگیزی محافل. The Love & Hip Hop star عینک مو شل و اجازه می دهد او را لوکس امواج به جریان آزادانه پایین پشت او و دخترانه در نسیم. او به نظر می رسد به پوشیدن یک لایه سبک از آرایش که شامل رژ لب و ریمل مژه و ابرو.

سرگرم کننده قطعی فیلتر اعمال شد بیش ویدئو کلیپ آن را به نگاه کمی فازی و تحریف در اطراف لبه های. این روشن نیست که دقیقا همان جایی که تصویری فیلم برداری شده بود, گذشته از این واقعیت آن بود که در اغلب خالی پارکینگ. او همچنین نشان نمی دهد که فیلمبرداری شد ،

الکسیس 4 میلیون پیروان او را تبریک گفت در نقطه عطف بزرگ و آب گرفتگی او بخش نظرات به تعریف زیبایی او. چند نفر در ستایش او شکل ساعت شنی و یک چند او برچسب “بدن اهداف است.”

در کمتر از سه ساعت او تصویری به دست آورده بیش از 310,000 انداز و انباشته بیش از 1200 نظرات. ارسال شد دوست داشت بیشتر از 67,000 بار.

“من عشق من @alexisskyy_ که my boo” نوشت: یک فن قرار دادن یک بوسه از emoji خود را به سخن گفتن.

“@alexisskyy_ I ain’t هرگز دوست Calvin Klein خیلی” شوخی شخص دیگری تحسین. آنها trailed نظر خود را با سه زبان خارج از emoji.

“تو همیشه حمایت از موسیقی جامائیکا. Yassssssss” اظهار نظر یک سوم تحسین اضافه کردن ده قلب قرمز شکلک به پیام خود را.

“کالوین کلاین باید به شما پرداخت برای پوشیدن این شلوار لعنت!!!!” گفت یک چهارم کاربر.

بازگشت در ماه فوریه الکسیس مشترک سکسی کلیپ تصویری از خودش نشان داد کردن کون بدن. او کشیده موهای خود را به عقب به یک موی دم اسبی و عینک لاتکس, پستان بند, و, دامن کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im