الکسیس رن Smolders در غوطه سیاه و سفید بالا

الکسیس رن تحت درمان با 13.9 میلیون Instagram followers به یک خیره کننده عکس های جدید از خودش در این آخر هفته. شرجی سیاه-و-سفید ضربه محکم و ناگهانی ضربه او صفحه در روز شنبه و به دست آورده چیزی جز عشق پس از رفتن زندگی می کنند.

این رقص با ستاره ها آلوم مطرح شده در خارج در یک روز آفتابی در وسوسه انگیزی تصویر. او دستگیر شد, از کمر به بالا زل زده بود به دوربین با شدید و سوختن خیره. تاریک او گیسوان آبشاری پشت او در یک کثیف مد در حالی که برخی از کمی کاهش یافت و در مقابل ، او عینک یک مقدار حداقل از آرایش برای برجسته ویژگی های قابل توجه هر چند در نهایت زیبایی نرم افزار مجاز زیبایی های طبیعی خود را به درخشش.

به عنوان برای گروه موسیقی خود را در وب شات الکسیس تصمیم گرفتند برای آشکار نامزدی بالا که نشان داد برخی از جدی پوست. او عینک سیاه شماره با تسمه نازک که پیچیده در پشت گردن و نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. پوشاک افتخار ياوه یقه که آمار گذشته دور قفسه سینه خود را ترک نه تنها دکولته لخت, اما بخشی از تخت میانی به عنوان به خوبی. پانل های خود را به سبک فنجان برجسته تر و تمیز توری در امتداد هر دو طرف و طعنه میلیون ها نفر از طرفداران با زیبا از رخ ثابت کرد که سخت به نادیده گرفته می شود.

یک جفت گوشواره حلقه dangled از مدل گوش اضافه کردن تنها مقدار مناسبی از کلمه پینکی به او risque نگاه کنید. مجموعه ای از طلا و جواهر, اما به نظر می رسد تنها و لوازم جانبی او افزود: تضمین این که همه چشم باقی مانده در شکل باور نکردنی و نشاط صفحه نمایش.

طرفداران شد و به دور از خجالتی در مورد دوش گرفتن الکسیس’ نفس های اجتماعی رسانه ها با عشق. آن را به دست آورده بیش از 555,000 دوست دارد پس از 19 ساعت از رفتن زندگی می کنند و کشیده شده صدها نفر از تعارف در بخش نظرات.

“شما یک رویای کودک” یک نفر نوشت.

یکی دیگر از طرفداران گفت که الکسیس بود “زیبا ترین دختر در جهان است.”

“کلمات نمی تواند توصیف زیبایی های طبیعی این تصویر” اظهار نظر یک سوم تحسین.

“چه شگفت انگیزی پرتره! عشق B&W, نور, مطرح, همه, کامل,” یک چهارم پیرو اظهار داشت.

دیگران به سادگی با استفاده از emoji خود را برای ابراز تحسین با عکس با پر کردن بسیاری از نظرات خود را با شعله و قلب و چشم و قلب قرمز شکلک.

بر خلاف بسیاری از رسانه های اجتماعی ستاره های الکسیس نیست روزانه ظاهر بر روی صفحه معنی پست های خود را حتی بیشتر استقبال ارتش خود را از طرفداران. او یکی دیگر از مجموعه ای خیره کننده از تصاویر ماه گذشته که او را دیدم flaunting او قاتل منحنی در یک شکل-اتصالات لباس سفید. این پست ثابت بسیار محبوب racking تا بیش از 863,000 دوست دارد و 2,807 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>