الکسیس رن می شود لاسی در نور صورتی بیکینی بالا

الکسیس رن shared a new photo سری به او Instagram صفحه امروز و آن شامل چهار جرقه بزند. او عکس تاب نور صورتی بیکینی بالا و با یک گل صورتی روشن در عکس.

در تصویر اول الکسیس برگزار شد این گل در او را دست بسته و چشم خود را با یک اشاره از یک لبخند بر روی صورت خود. او موهای خود را براق در اطراف شانه های او و او رخ peeked طریق در شات. او ایستاده بود در یک منطقه مشکوک در یک روز آفتابی و شاخ و برگ سبز و نور نیم دیوار قابل مشاهده بود در این زمینه.

در عکس دوم این مدل قرار داده و دست او را با گوش او به عنوان او ظاهرا با قرار دادن شکوفه در موهای او. این زاویه نشان داد که او در sported یک زن و شوهر از طلا و نقره حلقه در دست او است.

دو عکس مشابه بودند و الکسیس رو به دوربین مستقیم در. او توسعه یافته و دست او را در مقابل خودش با گل داد و یک زن و شوهر از لاسی به نظر می رسد. در بخش سوم او با لبخند با لب بسته و در یکی از آخرین او با لبخند با دندان های خود را نشان دادن. او قفل نگاه کمی ژولیده و پیش زمینه خارج از فوکوس در هر دو بار ترک تاکید بر او چهره خندان. علاوه بر این او بالا بود آسان تر برای دیدن در دومی تصاویر و آنها را برجسته cinched لهجه در این مرکز آورده است که توجه به او رخ.

این پست را به دست آورد بیش از 289,700 دوست دارد پس از آن به مدت ده ساعت پیش بخش نظرات پر شده بود با تعارف متعدد برای احساس.

“شما برای همیشه لطفا برای پس بی وقفه زیبا @alexisren. ملکه” gushed رسانه های اجتماعی کاربر.

دیگران در پاسخ به او ساده و در عین حال الهام بخش زیرنویس.

“تلاش روزمره به کار را به یک فرد بهتر و رفتن به خواب من افتخار و با یک لبخند بر روی صورت من. با تشکر از شما برای این یادآوری روزانه. من شما را دوست دارم” اعلام کرد: یک دوم جانباز.

“من خدا را شکر برای این تصاویر” نوشت: یک سوم حامی.

دیگران بودند پریشان او خوب به نظر می رسد.

“است که تا کنون کسی به شما گفت که شما مانند یک جوان Gal Gadot?” فکر کنجکاو پیرو.

الکسیس نیز گرفتار طرفداران او توجه دیروز با چند بخش مجموعه عکس. در ضربه اول او نشسته بر روی یک صندلی چوبی و تن برهنه آستین پلنگ و باله کفش پوینت. او نشسته بغل کردن زانو با پا اشاره کرد و لبخند زد به طور گسترده ای. اتاق او بود و کاملا سفید با یک گیاه سبز در گوشه ای. ویندوز به چرخش باز و روشن و نور طبیعی آب گرفتگی اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>