الکسیس کلارک نشان داد خیره کننده خود را در یک پست جدید در Instagram در روز یکشنبه. مدل مشترک یک عکس در خوراک است که در آن او را لرزاند به سختی وجود دارد هندسی الگو لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان مطرح شده در مقابل بوته برگزار شد و یک جفت دوربین شکاری. لباس شنا سمت چپ بسیار کمی به تخیل و قطعا سوار الکسیس’ طرفداران وحشی.

این عکس نشان داد الکسیس ایستاده در مقابل برخی از پر جنب و جوش برگ های سبز و تخته های چوبی. این تصویر هم به نظر می رسد به یک فیلتر بیش از آن نور خورشید نیز می تواند دیده می شود درخشان در Alexis. اشعه شسته او باب روز بدن و برجسته او بهترین دارایی است. او آماده به خیس خوردن تا آخرین قطره نور در دو قطعه.

الکسیس’ نگاه شامل آبی بالا با ضخیم و سبز و زرد و قرمز و مارون خطوط تشکیل الماس در سراسر. تنگ-اتصالات پارچه برجسته ruched جلو و پایین برش یقه که به سختی موجود الکسیس’ کافی رخ که ریخته شده در این مرکز است. علاوه بر این بالا به نظر می رسد کمی بیش از حد کوچک او underboob بود نشان می دهد.

کون, تخت, عضلات شکم بر روی صفحه نمایش در بین بالا و U شکل به شلاق زدن. این مرکز از پارچه تمام شد آبی در حالی که لبه های بیرونی و رشته ها به صف شدند با راه راه رنگارنگ. جلوی لباس شنای زنانه دوتکه باقی مانده کم الکسیس’ دور کمر به او نشان دهد abs در حالی که به طرف در آمد بالای باسن خود و جلب توجه به شکل ساعت شنی. او بلند و لاغر پا شد و به طور کامل در معرض به عنوان به خوبی.

الکسیس نمی شود هر گونه لوازم جانبی با ساز و برگ خود را. او, با این حال, سنگ, کامل چهره, آرایش, از جمله آنچه نگاه به bronzer, هایلایت, ضخیم, مژه, و, برهنه, رنگ روی لب ها کامل. الکسیس عینک, طولانی, موی بور را در رشته های شسته و رفته.

الکسیس مطرح شده با یکی هیپ لبه به سمت در راه است که بیشتر تاکید بر شکل است. در یک دست او برگزار شد تا یک جفت سیاه و سفید دوربین شکاری. او استراحت از سوی دیگر در کوچک پشت او جدا و نگاه کردن به فاصله.

این پست را به دست آورد بیش از 59,000 دوست دارد و بیش از 600 نظرات در کمتر از یک روز اثبات می شود یک ضربه با الکسیس’ طرفداران. بسیاری از مدل پیروان چپ ستایش برای او بی عیب و نقص, هیکل در بخش نظرات.

“بی عیب و نقص,” همکار مدل جسیکا بارتلت گفت.

“شما نگاه کنید کاملا شگفت انگیز,” کاربر دیگری اضافه شده است.

الکسیس’ طرفداران می دانم که او می تواند جلو هر نگاه. هفته گذشته او تصمیم گرفتند برای برخی از لباس زیر زنانه زرد او به عنوان straddled یک صندلی که پیروان خود را دوست داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im