اسکندریه Ocasio-کورتز به نظر می رسد در این نمایش در روز چهارشنبه که در آن او و محافظه کار میزبان مگان مک کین butted سر بر سر موضوع سوسیالیسم.

Meghan افتتاح بخش با شوخی که او bogeywoman از راست به چپ و AOC همان است به حق.

“برای محافظه کاران مثل من که فکر می کنم که دولت بزرگ است که بسیار خطرناک است مانند آخرالزمان” Meghan گفت.

او در ادامه به استدلال می کنند که برنی ساندرز و او درخواست مردم برای تغییر از سرمایه داری به سوسیالیسم که اکثر آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند یک سیستم سوسیالیستی.

نیویورک از حزب دموکرات است که در استدلال کرد که میلیاردرهای نیاز به رها کردن قدرت خود پاسخ داد که اکثر آمریکایی ها واقع خواهد رای برای ساندرز که حمایت سوسیالیستی آرمان ها و تماس های خود را دموکراتیک و سوسیالیستی است.

AOC در ادامه به استدلال می کنند که اکثر آمریکایی ها را به اندازه کافی به خوبی زندگی می کنند در سراسر شهرستانها در ایالات متحده است چرا که آنها را در کمتر از $40,000 یک سال پس از این کشور نیاز به یک تغییر پارادایم.

“شما می توانید به سختی زندگی می کنند که در هر نقطه” او گفت:. “شما نمی توانید در زندگی که اگر شما بچه ها. من فکر می کنم که واقعیت شخصا می کند نیاز به یک تغییر پارادایم. این کار نمی کند برای ما. A $2.1 تریلیون دلار کاهش مالیات است که تلقی سرمایه داری در آن بهترین کار نمی کند برای ما.”

او در ادامه به انفجار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات که در درجه اول سود ثروتمند آمریکایی ها و گفت که سرمایه داری شکست خورده بود وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.

زمانی که مگان را تحت فشار قرار دادند او گفت که نه او و نه برنی بحث شده است که چگونه آنها را پرداخت برای مراقبت های بهداشتی جهانی.

AOC با اشاره به این که مردم نمی پرسند چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است پرداخت برای کاهش مالیات است که باید کمک کرد تا فشار کسری بودجه آمریکا به بالاترین رکورد. پس از شرکت میزبان گلدبرگ Whoopi اشاره کرد که در اسکندریه نشده بود خطاب چگونه این امر می تواند پرداخت برای او استدلال کرد که مدیکر برای همه و شهریه دانشگاه آزاد می تواند پرداخت برای چیزهایی مانند وال استریت معامله مالیات و مراقبت های بهداشتی بیمه خواهد برابر به این میزان که مردم در پرداخت حقوق و دستمزد مالیات به دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی.

Meghan او را قطع کردن و گفت که آنها فقط باید به توافق اختلاف نظر دارند قبل از تغییر موضوع به “برنی Bros” برنی طرفداران هستند که نقد خود را برای تهاجمی دفاع از نامزد خود.

“من فکر می کنم اینترنت فرهنگ اغلب می تواند بسیار سمی” او استدلال کرد و گفت که آن است که اغلب با هدف زنان است.

زمانی که مگان را تحت فشار قرار دادند و گفت که برنی انجام داده اند ممکن است به اندازه کافی برای مبارزه با فرهنگ گلدبرگ پیوست و در, و اضافه کرد که او نیاز به فشار در برابر این نوع رفتار در هر روز است.

در حالی که مخاطبان به نظر می رسید به درک AOC نظرات داده شده آن گرم و پاسخ گلدبرگ نبود پس گرفته شده با دموکرات.

گلدبرگ معتقد است که AOC ساخته شده بود مردم احساس را رد کرد و با حمله به واشنگتن آزما گزارش شده است.

“شما می دانید, من بسیار خوشحال زمانی که شما انتخاب شدند چرا که من فکر کردم این یک گام بزرگ در جهت خوب” او پاسخ داد. “و سپس شما از دست من چون آن را احساس مثل شما بودند گفت: به افرادی مثل من است که من بیش از حد پیر و نمی به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de