اسکندریه Ocasio-کورتز دفاع الیزابت وارن آتشین بحث عملکرد

روز پنج شنبه در نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز در دفاع از الیزابت وارن در برابر واشنگتن پست نظر نویسنده جنیفر روبین که در زمان هدف در ماساچوست سناتور عملکرد در چهار شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث نیوزویک گزارش. با توجه به روبین وارن نگاه “معنی و خشمگین” در طول آتشین عملکرد است که مورد تمجید و ستایش از بسیاری از مفسران.

Ocasio-کورتز در پاسخ به روبین نظر در توییتر و گفت که وارن عملکرد “موثر است.” او پیشنهاد کرد که خشم یک پاسخ عادی به چیزهایی مانند دهها آزار و اذیت جنسی و تقلب در بانک.

“خشم و بی عدالتی و کاملا مناسب” مترقی firebrand توییتی.

این 3o سال نماینده کنگره هم در اعتقاد به این که روبین تغذیه به زن ستیزی.

“این واقعا زمان بازنشسته زن ستیز استعاره که عصبانی مردان قدرتمند و در عین حال عصبانی زنان unhinged” او آغاز شد.

“این چنین gaslighting بی معنی است. شما باید دیوانه در سوء استفاده از قدرت. سوال واقعی این است که چگونه یک کانال است که انرژی را به تغییر مثبت است که باعث ایجاد عدالت است.”

در پاسخ روبین توافق کردند که گاهی اوقات خشم یک پاسخ مناسب اما پیشنهاد شده که از جمله خشم نباید پرتاب “هر کس تمام وقت.”

“لازم است یا عادلانه به توهین Klobuchar گفت: او بهداشت و درمان پیشنهاد متناسب در یک پست آن ؟” او پرسید: قبل از اشاره به وارن حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

هر BBCوارن عملکرد دریافت ستایش در رسانه های اجتماعی با کاربران با اشاره به شور و شوق خود را و حمله به مایکل بلومبرگ میلیاردر. قابل توجه وارن لعنتی بلومبرگ برای گذشته خود نظرات به زنان به عنوان به خوبی به عنوان رکورد خود در مورد حقوق زنان. او به نام بلومبرگ را برای خود خصوصی توافق با زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی و دیگر افرادی که در زمینه خصمانه محل کار پرونده های حقوقی علیه او.

در یک نقطه وارن خواسته بلومبرگ اگر او اجازه می دهد او گذشته شاکیان خود nondisclosure موافقت نامه که به او خودداری کرد.

“سناتور — نه” او گفت:.

پس از بحث وارن ادامه داد: به اسلم بلومبرگ رکورد.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه شهردار بلومبرگ دفاع از دهه بدرفتاری با زنان بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.'”

با توجه به RealClearPoliticsوارن را در مراکز پشتیبانی شده است در کاهش از اکتبر 2019. در حالی که برخی از مفسران بر این باورند این شیب است که با توجه به پشتیبانی از مدیکر برای همه, دیگران نشان می دهد آن را ناشی از ابهام در این مسئله است. او در حال حاضر چهارم در رای گیری ملی با میانگین 12.3 درصد پشتیبانی می کند.

از نظر نمایندگان وارن به دست آورده است 8 از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه و قرار دادن او در جایگاه سوم پشت ایالت ورمونت برنی ساندرز’ 21 و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg را 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر