الکساندرا عصا می شود لاسی در سفید لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل

الکساندرا عصا به اشتراک گذاشته است دو آپدیت جدید برای او Instagram تغذیه در 24 ساعت گذشته و او لگد آن را با یک لاسی جدید, بیکینی, ضربه محکم و ناگهانی. او مطرح شده در ساحل و نمایش شکل او را در کوچک سفید لباس شنا.

مدل نشسته و با او حق هیپ ظهور و زانو های خود را خم و لبه پنجره رساند و خودش را با دست چپ. او نیز قرار داده شده راست دست و پیشانی اش را برای محافظت چشم از نور شدید آفتاب و لبخند زد با لب های بسته به عنوان او به نظر می رسد به لذت بردن از خود.

لباس شنای زنانه دوتکه او بالا بود یک مثلث کلاسیک-سبک برش با لهجه های زنجیره ای در وسط رخ و تسمه. او کف مطابق همان تسمه های زنجیره ای که تاب او را لخت و باسن.

این گیج عینک مو و کوتاه قفل قرق شانه های او. او نرم افزار آرایش ظاهرا شامل سایه سنگین ریمل مژه و روشن رژ لب صورتی. او accessorized با گوشواره و دو جذابیت گردنبند با طول های مختلف.

عکس گرفته شده در یک روز آفتابی و الکساندرا را قهوهای مایل به زرد میدرخشد و پوست او نگاه بی عیب و نقص. به طور خاص, آن را سخت به دست او رخ شکم صاف و باب روز ،

او نشسته بر روی یک حوله ساحل آبی با طراحی چشم نواز شامل گرمسیری برگ. پشت سر او بود و پارچه های رنگارنگ با طرح راه راه افقی با رنگ آبی روشن و قرمز و زرد رنگ. علاوه بر این یک شمع از نور و رنگ لباس های تیره و قهوه ای کیسه و کلاه نی قرار داده شد در کنار او بر روی شن و ماسه.

ضربه محکم و ناگهانی بوده است دوست game over 37,000 زمان تا کنون و حامیان او در زمان به بخش نظرات برای ارسال عشق خود را.

“که در آن لباس شنای زنانه دوتکه ؟ شما نگاه کنید [آتش],” gushed رسانه های اجتماعی کاربر.

“عنوان به معنای واقعی کلمه است و من هر بار که من به ساحل” همدردی دوم تحسین.

“در حال حاضر که اجتماعی فاصله خود را کوچک منطقه lol x” اشاره کرد یک سوم فن.

در میان تعارف نیز وجود دارد که پیرو با یک شکایت است.

“هرگز نظر, اما آن را بسیار آشکار تمدید ران شده است airbrushed آن را کوچکتر و سپس شما گوساله چنین شرم آور است. #دنبال کردن” آنها بانگ زد.

“این فقط زاویه عزیز من” روشن الکساندرا.

علاوه بر الکساندرا به او در زمان Instagram on May 16 به او نشان دهد هیکل در دیگر چشم نواز گروه که در زمان قرمز زیر مجموعه. او نشسته بر روی لبه یک اسباب بازی مخمل خواب دار سفید تخت خواب و بازی با او قفل با دست چپ. کوچک سینه بند و شورت لا کونی اجازه او را به او نشان دهد رخ عضلات شکم و پاها باب روز. او عینک یک صورت پر از آرایش که به ظاهر شامل نقره سایه چشم تیره رژگونه و رژ لب صورتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>