الکسا Collins Slays در یک نحیف گل لباس شنای زنانه دوتکه و در را مشاهده کنید از طریق شلوار در حالی که نشسته بر روی یک قایق

الکسا کالینز به او 863,000 Instagram followers چیزی به بحث در مورد این هفته زمانی که او یک مجموعه جدید از جرقه بزند که اثبات سخت به نادیده گرفته می شود.

فلوریدا ççê ی در زمان به حساب او در روز سه شنبه به کسی را دست انداختن مخاطبان خود را با یک گروه سه نفره از عکس هایی که اضافه شده برخی از گرما جدی به خود صفحه. این تصاویر را دیدم الکسا نشسته بر روی لبه یک قایق بزرگ در زیر یک سایه بان است که ارائه برخی از سایه. پشت مدل کشت از دیگر قایق لنگر انداخت در مارینا و همچنین به عنوان یک مشاهده از نزدیک روشن آسمان آبی. در این عنوان از او پست, الکسا اشاره کرد که او مشتاق برای چیزهایی که به “بازگشت به حالت عادی” بنابراین او می تواند لذت بردن از بیشتر ماجراهای قایقرانی.

البته یک روز در آب نامیده می شود به صورت کامل شنا و الکسا قطعا نا امید نیست. بور, بمب, نگاه کاملا باور نکردنی در یک کوچک, بیکینی, از Montce شنا که چیزی جز نعمت برای او بی عیب و نقص ،

الکسا slayed در یک نحیف دو قطعه که افتخار رنگارنگ الگوی گل که ظهور در برابر او کامل, سراسر, قهوهای مایل به زرد. این مجموعه شامل یک افسار به سبک بالا با نازک دو تسمه شانه که پیچیده در اطراف گردن و نمایش او اسلحه. این قطعه نیز برجسته یقه غوطه وری که میرسد تمام دکولته ترک مقدار کافی از رخ خوبی در بینایی. خود را به شکل مثلث فنجان بسته بود با هم درست در وسط قفسه سینه خود را در کمان خوش طعم, نقشه کشی, با توجه به, دخترک معصوم, نوک سینه ها بزرگ نمایش می دهد.

این گیج تصمیم گرفتند برای کمی بیشتر پوشش در نیمه پایین تر با یک جفت شلوار سیاه و سفید, هر چند آنها به طور کامل مشاهده کنید-از طریق به طرفداران یک نگاه خوبی در تطبیق پایین بیکینی. این لباس شنا بود از یک cheeky سبک است که اجازه الکسا برای جولان دادن او مجسمه ران و را لاغر, پاها, زیر پوشش مش کردن. ضمن اینکه تسمه نشسته پایین بر روی باسن خود را برجسته او را تر و تمیز کمر و تخت میانی.

الکسا تکمیل قایق خود را-نگاه روز با یک جفت از مد روز عینک آفتابی و گوشواره و مجموعه ای از حلقه های نقره ای. او گره خورده است او پلاتین گیسوان در مستی کثیف به نگه داشتن آنها را از پرواز در مقابل چهره او و او عینک صورتی روشن براق لب بر لب.

طرفداران شد و به دور از خجالتی در مورد دوش گرفتن پوست — baring, علاوه بر جدید به الکسا را Instagram صفحه با عشق. سه گانه به روز رسانی به دست آورده بیش از 2600 دوست دارد در آن ساعت از رفتن زندگی می کنند و نزدیک به 100 نظرات — با بسیاری از تعارف برای کودکان آخرین فک انداختن صفحه نمایش.

“پس زرق و برق دار” یک نفر نوشت.

فن دیگری به نام الکسا یک “ملکه است.”

“بسیار زیبا, so sexy,” یک سوم تحسین بوده.

“پست های خود را همیشه روشن روز” اظهار نظر یک چهارم پیرو.

طرفداران که مایل دیگر اجمالی الکسا را بیکینی بدن را مجبور به حرکت به دور خود تغذیه. بیش از آخر هفته مدل خیره شدن دوباره آنها را با مجموعه ای دیگر از عکس های مجموعه ای را دیدم او را ترک کمی به تخیل در حال گورخر-نسخه قابل چاپ دو قطعه. که نگاه یک ضربه بزرگ با پیروان خود به عنوان کسی که جایزه ها بیش از 19,000 دوست دارد و 300-به همراه نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>