الکسا Collins Sizzles در نحیف Bralette و Sweatpants در خانه

Instagram احساس الکسا Collins tantalized او مشتاق پیروان با آخرین پست در آن او را لرزاند دنج و در عین حال پورنو لباس برای پوشیدن در اطراف خانه. الکسا روشن محل خود را در geotag پست که در آن او به سادگی شامل کلمه “خانه” به دنبال یک لبخند از emoji.

الکسا مطرح شده در مقابل یک دشت سفید در زمینه سیاه-و-سفید گروه توسط خرده فروش چیز بسیار کوچک. بمب مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری در تصویر همانطور که در عنوان پست اگر چه او sweatpants نیز تا به حال نام تجاری نام اسکریپت همراه یک ران.

الکسا را لرزاند ورزشی سیاه bralette با یک مدال دیگر یقه که به نمایش یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ. این bralette ویژه لوله کشی سفید در اطراف لبه بالا و همچنین به عنوان سفید نازک تسمه کشیده است که بیش از شانه اش. سفید نگاه خیره کننده در برابر او خورشید را بوسید پوست و بالا همچنین نشان داد چند اینچ از باب معده.

او زوج آشکار شکل آغوش بالا با یک مقدار بیشتر دنج انتخاب کف — sweatpants. او را لرزاند یک جفت سیاه sweatpants با یک کراوات دور کمر. این طناب کشی جزئیات برجسته نژاد کمر و بقیه sweatpants حال سست جا که پنهان او باب روز ران. او قرار داده و هر دو دست در جیب او به عنوان کج سر او نما برای دوربین است.

الکسا را بور قفل خار یقه او استخوان و قاب و شد جدا در وسط. او مژه بلند برجسته او زرق و برق دار چشم و او تا به حال در صورتی براق. لیبرال مقدار برجستهنگار در ویژگی های ناشی از نوک بینی و cheekbone برای گرفتن نور روشن.

در عنوان از پست گیج نشان داد که او در گرفتن بیش از حد لباس پوشیدن و یا انجام می دهد بسیار فراتر از غرقه شدن در یک بیت از سرگرمی است. طرفداران او را دوست داشتم پست صرف نظر و آن را متصلب تا بیش از 1800 دوست دارد در عرض فقط 20 دقیقه است. آن را نیز دریافت 69 نظر از پیروان خود در همان زمان.

“این همیشه هنجار tbh” یکی از طرفداران گفت: ارجاع او به عنوان.

“زیبا مثل همیشه… امیدوارم که شما اقامت امن” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“سیاه و سفید مناسب شما هست زرق و برق دار بانوی زیبا و عکس های بسیار زیبا شما فوق العاده زیبا” یکی از طرفداران گفت.

“اگر شما می خواهم که در همه زمان ها, اسب های وحشی نمی تواند کشیدن من دور از شما” یکی دیگر گفت: پس از این نظر با یک قلب emoji.

اوایل امروز به عنوان Inquisitr گزارش الکسا هیجان زده او مشتاق Instagram followers با یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند گشوده و فوق العاده آشکار زراعت و اصلاح نباتات بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>