الکسا کالینز است ‘4th آماده” در نحیف قرمز بیکینی برخوردار یخی نوشیدنی, هوای آزاد, نوار

الکسا کالینز آماده است تا برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. این مدل در زمان به Instagram در صبح روز جمعه برای به اشتراک گذاشتن یک سری عکس از خودش تاب قرمز است که در سمت چپ کمی به تخیل به افتخار از تعطیلات در روز شنبه. این کودک مطرح شده توسط یک نوار با یک یخی نوشیدن به او نشان داد او خیره کننده بدن از تمام زوایای.

این عکس نشان داد الکسا ایستاده در برابر سنگ نوار بین دو ترکه یا چوب کوتاه مدفوع. در پس زمینه یک صفحه اصلی می تواند دیده می شود. با توجه به پست geotag تصاویر جامعی در میامی فلوریدا. صفحه اصلی سایه در طول نوار هر چند الکسا پا به نور خورشید. اشعه از پوست قهوهای مایل به زرد که پوشیده بود در قطرات آب به جسته جسته برق زدن.

الکسا گروه شامل یک پالهنگ گردن بالا با رشته ها که گره خورده در اطراف او بازگشت. مستطیل شکل لباس شنای زنانه دوتکه پایین اهدای یقه است که اجازه داده او کافی رخ به نشت. علاوه بر این دو طرف برجسته یک مفهوم باز که او را در معرض sideboob.

بالا قطع در پایه الکسا قفسه سینه پس از او, تخت, صدای زیر شکم قرار گرفت. او زوج بالا با تطبیق U شکل شلاق زدن. تنها یک قطعه کوچک از پارچه را در جلو نگه داشته و عکس Instagram پسند در حالی که این رشته در دو طرف بسته کردگی بالای باسن خود و جلب توجه به شکل ساعت شنی. او بلند و لاغر و پرت derriere شد بر روی صفحه نمایش کامل.

الکسا نمی شود هر گونه لوازم جانبی با ساز و برگ خود را. اما او به نظر می رسد تاب کامل گلم از جمله آنچه نگاه به نارنجی eyeshadow bronzer, هایلایت و نارنجی-قرمز رژ لب. او عینک بور قفل مدل دهید را در کثیف امواج.

تصویر اول نشان داد الکسا رو به دور از دوربین به عنوان او بر روی نوار و گیر غنیمت او را برای دوربین. او قوسی او را کمی به عقب و نگاه کردن به دوربین. او در دست او برگزار شد و شیشه ای شراب پر از یخ.

در تصویر دوم الکسا تبدیل به اطراف و به آرامی برگزار شد یک مکعب یخ بیش از قفسه سینه خود را اجازه می دهد آب به اجرا کردن بدن خود را. او لبه یک لگن به سمت در راه است که بیشتر تاکید بر شکل است.

الکسا ایران به دست آورد بیش از 3,600 دوست دارد و بیش از 70 دیدگاه در کمتر از یک روز اثبات می شود یک ضربه با طرفداران خود را. بسیاری از مدل پیروان با بیان تحسین برای او خیره هیکل در بخش نظرات.

“زیبا و دوست داشتنی فرشته من” یکی از طرفداران گفت: با شعله emoji.

“به دنبال شگفت انگیز است. 4th ژوئیه مبارک!” کاربر دیگری اضافه شده است.

الکسا همیشه می داند که چگونه به درایو پیروان وحشی. در یکی دیگر از پست دخترک معصوم, عینک, بیکینی سفید و espadrille صندل به او نشان داد او بی پایان, پاهای, استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>