الکسا کالینز می رود برای یک شیب در اقیانوس در غوطه فیروزه بیکینی

الکسا کالینز است که در نگه داشتن تعطیلات عکس میاد. این مدل به تازگی به خانه بازگشت از یک هفته استراحت در آنتیگوا و تحت درمان با 1 میلیون Instagram followers به دیگری ضربه محکم و ناگهانی از سفر روز دوشنبه صبح.

نزدیک شات گرفته شده که 24 سال لذت می برد برخی از زمان در ساحل که به نظر می رسد درست در خارج از درب هتل او اقامت در طول vacay. نمایی از ساختمان که یک برچسب جغرافیایی نشان داده بود هاجز خلیج توچال و آبگرم می تواند به وضوح دیده می شود بر روی شن و ماسه سفید ساحل و احاطه شده بود کشت و پر جنب و جوش سبز درختان نخل که به اتمام صحنه گرمسیری.

الکسا غوطه ور شد از قفسه سینه به پایین در آب طراوت و سر خود را بیش از شانه خود را به زل زل نگاه کردن در دوربین با شدید و کشنده خیره. او مثل یک کل ساحل در فیروزه از بالا لباس شنای زنانه دوتکه, ساحل, اسم حیوان دست اموز لباس شنا یکی که در سمت چپ مقدار زیادی از خورشید را بوسید پوست به خوبی بر روی صفحه نمایش.

الکسا شنا افتخار daringly پایین یقه حرکت شبیه چمچه زنی با انگشتر طلا در وسط آن فنجان. به ياوه طراحی در معرض مقدار کافی از ستاره انگیز رخ در حالی که خود را گسترده armholes اضافه شده یک نگاه اجمالی از sideboob به رسوا نگاه کنید. پوشاک نیز تا به حال نازک تسمه که به نمایش الکسا را باب روز بازوها و شانه ها و ضخامت گروه که پیچیده محکم در اطراف قفسه صدری به برجسته باریک و قاب.

رسانه های اجتماعی احساس accessorized با یک جفت گوشواره نقره ای از غیر معمول جیمز به او روز ساحل گروه یک اشاره از bling. او پلاتین گیسوان بودند مرطوب و slicked پشت به سر او نشان می دهد که او رفته بود به طور کامل در زیر آب قبل از تصویر در حال ضربه محکم و ناگهانی.

الکسا آرایش نیز دست نخورده باقی ماند با وجود اینکه کاملا خیس. لوازم آرایشی نرم افزار نگاه شامل صورتی رژلب سرخ و سوسو زننده برجستهنگار و همچنین به عنوان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید بیش از مژه های بلند.

نیمه پایین تر از الکسا را بیکینی نمی تواند دیده می شود در ضربه محکم و ناگهانی. طرفداران او با این حال به نظر می رسید از مطالب با مشاهده آنها ارائه شده و مطمئن شوید که به ضربه بخش نظرات به دوش مدل با عشق.

“شما نگاه کامل” یک نفر نوشت.

“الهه” اظهار داشت: یکی دیگر از تحسین.

“بسیار زرق و برق دار…بزرگ عکس از شما الکسا,” سوم پیرو ستایش.

“پدر خود را باید یک بوکسور از آنجا که شما در حال حذفی” کنایه آمیز یک چهارم فن.

در این پست نیز انباشته بیش 6,200 دوست دارد تنها پس از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند به الکسا خوراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>