الکس زمستان ماجراجویی عالی از ستاره کودک به کارگردانی ‘شوهای بچه ها

alex winter showbiz kids jada pinkett smith mara wilson todd bridges evan rachel wood

الکس زمستان در کنار بسیاری دیگر از سابق بازیگران کودک او رو بر روی دوربین برای فیلم جدید خود شوهای کودکان و نوجوانان. (از وسط-بالا در جهت عقربه های ساعت: Jada Pinkett Smith, Henry Thomas, Evan Rachel Wood, Wil Wheaton, تاد پل و مارا ویلسون.) حسن نیت ارائه میدهد از HBO; کلاژ توسط ناظر

در تئوری هر کسی با یک دوربین و داخل خط به مشاهیر می تواند به طور مستقیم یک فیلم مستند به نام شوهای بچه ها. اما تنها یک عضو است که فوق العاده-باشگاه منحصر به فرد دارای عاطفی می دانند که چگونه واقعا حفاری های عمیق و بررسی بالا و پایین رو به رشد به سبک هالیوود.

قطع به الکس زمستان. به عنوان در, Bill & ted’s Excellent Adventure الکس زمستان. او حدود 55 سال در حال حاضر, ازدواج به تهیه کننده فیلم رمزی ان Naito یک پدر سه و زندگی در لس آنجلس. او هنوز هم که کف شوی فرفری, مو بور, اما این کودک در حال حاضر برخی از ویژگی های خوبی به دست آورده چین و چروک است. به تماس های جذاب و پرمخاطب کودکان و نوجوانان (اکران در HBO شنبه, جولای 14) کار خود را از عشق نیست و کاملا دقیق با توجه به او صرف دو دهه گذشته در تلاش به وقایع زندگی خود را به عنوان یک بازیگر کودک از طریق دیدگاه دیگران که از طریق همان صنعت ترانشه.

“به بیان تجربیات من به عنوان یک کودک در فیلم بود که واقعا برای من مهم است” او توضیح می دهد. “اما آن بوده است-gestating روند چرا که من نمی خواهم به طوری شهوت پرست. هدف من این بود که به بحث در مورد برخی از جنبه های تیره تر از جهان در یک باز و صادقانه و راه های هوشمند. پس من مجموعه ای از برای پیدا کردن بازیگران که در طول زمان اما همچنین می خواهم که تمایل و توانایی بیان و باز است.”

“هنگامی که شما یک بازیگر کودک شما ایجاد حفره کسانی جادویی اوج در برابر برخی بسیار آسیب زا تجارب منفی.”

این بدان معناست که هیچ پاره پاره-از-سرفصل جزئیات مربوط به یک زیر سن قانونی لیندسی لوهان مهمانی در لاس وگاس. و فراموش نکنید که شایعات در مورد, گفتن, بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک را در پشت صحنه shenanigans در دوران جدید باشگاه میکی موس در اوایل 1990s. به جای زمستان آثار ماجراهای خود را از طریق امثال کودک سابق نوازندگان Jada Pinkett Smith, Milla Jovovich و Cameron Boyce (که درگذشت غم انگیز در سال 2019 پس از فیلمبرداری) و همچنین درونگرا نوجوانان-تبدیل-فصیح-بزرگسالان هنری توماس (E. T.), Evan Rachel Wood (سیزده) و Wil Wheaton (Stand by Me, پیشتازان فضا: نسل بعدی). تاد پل (تفاوت’rent سکته مغزی) با ابراز تاسف در مورد دهه خود را از اعتیاد به مواد مخدر; مارا ویلسون (Mrs. Doubtfire, Matilda) آزادانه اذعان می کند که هالیوود علاقه مند نبود در او را پس از او بلندتر و بزرگسالان او دندان های رشد در. اما برای اکثر سابق بچه ها خوبه.

در حالی که جمع آوری حکایات “من شگفت زده شد شخصی مدار بودند تا شبیه” او می گوید. “من تا به حال یک داستان مشابه به دیانا سرا کری یک ستاره کودک از سال 1920 بود که 101 سال [او پس از فیلمبرداری]. و او تا به حال یک داستان مشابه به کامرون و اوان و را. همه ما از پیشرفت کودک به جوان بالغ به بالغ. همه ما تا به حال شکسته هویت — شما نگه داشتن یک هویت حرفه ای زیادی وجود دارد در خطر است و مسئولیت بسیاری درگیر است. و در عین حال شما نیست فقط یک بچه مثل هر کس دیگری. آن را در واقع اطمینان بخش است که من تنها نبود.”

همچنین ببینید: حلقه بی وقفه مشکل با “پالم اسپرینگز’

پسر دو حرفه ای, رقصنده زمستان خود را شروع به انجام تبلیغات در اطراف سن 8. درست است که در اطراف این زمان او تا به ستاره کودک Kristy McNichol در خانواده است. چند سال بعد او بی خانمان از میسوری به شهر نیویورک آغاز شده و نمایشی در برادوی موزیکال مانند پیتر پن. او هنوز هم به خاطر ایستادن بر روی صحنه در خالی Uri تئاتر و آواز قلب خود را در مقابل Yul Brynner در نهایی خود را برای استماع پادشاه و من به احیای آن در سال 1977. دیگر بچه نمی کاملا به عنوان: “هنگامی که شما یک بازیگر کودک شما ایجاد حفره کسانی جادویی اوج در برابر برخی بسیار آسیب زا تجارب منفی. آن را دشوار است به حرکت.”

Alex Winter, circa 1989, the year Bill and Ted's Excellent Adventure was released

الکس زمستان در حدود سال 1989 سال لایحه و ted’s Excellent Adventure عرضه در سینما. مایکل Ochs بایگانی/گتی ایماژ

زمستان توضیح نیست در منفی. او نیز نیست سریع به یک نقطه انگشت در کلیشه بازور مرحله پدر و مادر (و یا در انتهای دیگر طیف غایب هستند.) “هیچ دلیل قطعی چرا کسی موفق,” او می گوید و اشاره کرد که پل به پایان رسید تا عمیقا مشکل با وجود ثبات و حمایتی تربیت است. “من فکر می کنم آن را ترکیبی از شانس قرعه کشی و پدر و مادر خوب.”

با این دانش در ذهن زمستان می گوید: او می دانست که به عنوان دور برگشت به عنوان دبیرستان که او می خواست به مرحله اقدام و شروع به نوشتن و مستقیم است. او با حضور در دانشگاه نیویورک مدرسه فیلم و مشغول به کار در پشت دوربین بر روی لباس ، او هنوز امتحان برای نقش اما نمی توانید خود امیدوار است. سپس در سال 1988 او فرود نقش یک موسیقی دوست آکادمیک به چالش کشیده زمان سفر, نوجوانان در مقابل یک پسر به نام کیانو ریوز در رشته کفش-بودجه کمدی, فیلم Bill & ted’s Excellent Adventure.

آیا او فکر می کنم که شاید شاید شاید این فیلم ممکن است روزی رسیدن به معشوق فرقه کلاسیک ، “هیچ!” او با خنده می گوید. “ما تا به حال واقعا سرگرم کننده زمان ساخت آن است. وجود دارد مقدار زیادی از کار درگیر است. آن را فقط نشان دادن و رفتن به خانه. آنها از نظر فیزیکی سخت و بسیار دشوار است و عملکرد عاقلانه. اما ما تا به حال صفر انتظارات و فقط نمی دانم آنچه مردم را از آن.” این فیلم با فروش $41 میلیون دلار در بهار سال 1989 غیررسمی راه اندازی ریوز’ باور نکردنی فیلم حرفه ای باعث slap-dash فراموش شدنی عاقبت—و آمده در 28 اوت (بزنم به تخته) و مدتها در انتظار قسط سوم در لایحه & Ted چهره موسیقی.

تنها کریستوفر نولان است که بیشتر مخفی در مورد فیلم های آینده: “من نمی توانم بگویم کل تن در مورد آن چرا که من نمی خواهم هر چیزی را به دور!” او می گوید. “اما کیانو و من بسیار نزدیک و رفاقت وجود دارد در حال حاضر قبل از فیلمبرداری. ما در حال کار بر روی آن برای مدت زمان طولانی و من به دنبال به جلو به هر کس از دیدن آن است.”

او اما آینده بیشتر وقتی که می آید به حکمت و مشاوره به صورت بالقوه شوهای کودکان (و والدین). “من می دانید فهم و outs از کسب و کار من به کارگردانی بسیاری از بچه ها و صحبت کردم به پدر و مادر و من باید بگویم که من لازم نیست که حکم در مورد قرار دادن بچه خود را در کسب و کار,” او می گوید. “وجود دارد هیچ قضاوت. من که فوق العاده خوبی تنظیم شود. شما نگاه کنید در کودکان و نوجوانان مانند کامرون که متولد شد به انجام و شگفت انگیز بود در آنچه که او انجام داد. برخی از مردم به معنای انجام این کار است. و من تا به حال یک تجربه بسیار مثبت.”

فقط یک پاورقی: “من نمی شخصا این کار را با بچه های خود من.”

شوهای کودکان و نوجوانان برای اولین بار در HBO شنبه, جولای 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>