Alessandra Ambrosio نهفته در مقابل او در غوطه بیکینی

Alessandra Ambrosio خیس تا خورشید در یک غوطه وری بالا در یک مجموعه ای از خیره کننده جدید عکس های ارسال شده به او Instagram حساب بیش از آخر هفته. سابق victoria’s Secret Angel wowed در سه زرق و برق دار جدید عکس لباس شنای زنانه دوتکه است که او نشان داد که او برخی از حمام آفتاب در حالی که او را گذاشته و در مقابل او در سوسو زننده دو قطعه از خود شنا خط گال Floripa.

Snaps شد selfies و تمام شد به اشتراک گذاشته شده به عنوان بخشی از همان ها در مارس 29.

این عکس نشان داد مقدار زیادی از زیبایی و سفت به او زده چند با دوربین در مقابل صورت خود را.

در اولین Alessandra — که به تازگی خیساندن مرطوب در بیکینی سفید در طول یک حرفه ای شنا شلیک به دوربین نگاه شیرین به عنوان او در زمان این عکس از خودش در حالی که تاب یک فلاپی کلش sunhat بر روی سر خود را با یک قطعه از مواد دور آن پیچیده می شود.

زیبایی او, سبزه, مو, بسته کردگی دور از صورت خود را و به نظر می رسد به پوشیدن کمی به هیچ آرایشی به او اجازه دهید او بارز زیبایی طبیعی درخشش را از طریق.

به عنوان برای او لباس شنای زنانه دوتکه, تنها بالا قابل مشاهده بود در عکس. از آن ساخته شده است از یک براق نور آبی مواد با یک پیچ و تاب و طراحی در مرکز قفسه سینه نشان می دهد حتی بیشتر پوست.

به ياوه نگاه sat پایین بر روی قفسه سینه و برجسته نازک تسمه آغاز شد که تقریبا زیر بغل و بسته در اطراف پشت گردن او.

او لوازم سکسی بیکینی نگاه با چندین گردنبند پیچیده در اطراف گردن او از جمله رشته سیاه و سفید و ظریف تر از نقره گردنبند زنجیره ای با قلب کوچک.

Alessandra گذاشته در راه حوله با یک دوست. او نمی tag فرد در کنار او بود اما با برچسب رسمی حساب او شنا خط به تایید می کنند که در آن آشکار بیکینی نگاه بود.

این پدر و در خانه بازیگر قبلا عینک آنچه به نظر می رسد همان لباس شنای زنانه دوتکه در یک به طور جدی سکسی عکس مشترک به گال Floripa حساب در اوایل این ماه به عنوان او در یک استخر شنا.

در عکس دوم موجود در ها او را تبدیل به یک کمی متفاوت مطرح به عنوان ضرب و شتم آفتاب ناشی از یک پرتو نور به سقوط بیش کلاه خود را در حالی که او به دوربین نگاه شرجی.

در سوم عکس الساندرا نشسته ایستاده و خم شده و پای او در حالی که او شات عکس از پایین با زاویه خیره کننده آبی آسمان قابل رویت بالا ،

برزیل زیبایی نیست نشان دهد دقیقا همان جایی که این عکس گرفته شد اما او تایید کرد او صرف برخی از زمان در آفتاب در خانه. او برچسب محل خود را به عنوان “athenaeum,” که در ترجمه فارسی به “صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین.”

آخرین هاردکور, بیکینی, جرقه بزند, از, زیر پوش زنانه, مدل و بازیگر شده اند دوست داشت بیشتر از 142,000 بار در نه ساعت پس از او به اشتراک گذاشته شده ها در حساب خود را. بسیاری از طرفداران به اشتراک گذاشته تصویب خود را در بخش نظرات.

“زرق و برق دار مثل همیشه” یک نفر گفت: با آتش و چشم و قلب از emoji.

یکی دیگر از Instagram کاربر پرسید: “چگونه می تواند شما را بسیار زیبا؟”

“وای!! شما فوق العاده زیبا و فوقالعاده زرق و برق دار, بانو” یک سوم نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>