Alessandra Ambrosio زیر زنانه, مدل, بدن, در, کوچک, آبی, بیکینی در ساحل

Alessandra Ambrosio با افتخار نشان داد او بی عیب و نقص مدل بدن نحیف بیکینی در throwback, ساحل, ضربه محکم و ناگهانی. سابق ویکتوریا سکرت مدل wowed در وب شات مشترک به Instagram در آوریل 29 توسط حساب رسمی از شنا خط گال Floripa او به عنوان مطرح شده در زانو خود را بر روی شن و ماسه.

برزیل سوپر مطرح شده برای دوربین با شن و ماسه پوشیده, پاهای خم شده و از دو طرف خود را به عنوان او تکیه داد و در آغوش او هنوز هم با اقیانوس کشش مایل به فاصله پشت سر او.

Alessandra نشان داد مقدار زیادی از پوست در دو قطعه ساخته شده است که از برق آبی بالا با تسمه نازک بیش از شانه های او و میکروسکوپی برش در مرکز قفسه سینه خود را به فلش و حتی بیشتر از او دباغی دکولته.

این برش در balconette-سبک برترین, برجسته, سرگرم کننده رشته طراحی در سراسر بالا که او را به یک کمان با چند دانه آویزان در پایین.

Alessandra نگه داشته و همه چیز مطابق او به عنوان زوج که با خیلی نحیف پایین لباس شنای زنانه دوتکه در همان آبی پر جنب و جوش است که کاملا قاب خود را به طور جدی در باب روز نیم تنه.

آن ویژه رشته های نازک است که گره خورده بود به کمان بیش از باسن او با همان مهره embellishments آویزان بیش از باسن او. کف نشان داد مقدار زیادی از بدن مناسب خود به آنها sat کم, باسن و برجسته تنها یک قطعه کوچک از مواد را با هم برگزار شد با کوچک رشته ها.

مادر از دو حال او بلند, سبزه, مو جریان پایین پشت او برای عکس ساحل شوت. او نگاه کردن به سمت شن و ماسه و کج و سر خود را کمی به سمت چپ به سمت دوربین.

Alessandra accessorized با اویزان گوشواره در هر دو گوش در مدت کوتاهی پس از او مجموعه ای از پالس های مسابقه زمانی که او میدرخشد در یک لباس شنای زنانه دوتکه, برهنه, در یکی دیگر از شات نوشته شده آنلاین.

در زیرنویس گال Floripa نشان داد که شات گرفته شده از “archives” در گذشته ساحل شلیک در مالدیو. این برند همچنین تایید کرد که این مدل لباس زیر زنانه عینک اختری از رنگ به عنوان نیلی.

مقدار زیادی از طرفداران به اشتراک گذاشته قدردانی خود را در بخش نظرات ضربه محکم و ناگهانی است که دریافت کرده است هزاران نفر از دوست.

“من باید این لباس شنای زنانه دوتکه!!! من عاشق رنگ!” یکی Instagram کاربر گفت.

دوم سمت چپ یک پیام در Alessandra زبان پرتغالی نوشته “لیندا” که در ترجمه فارسی به معنی “زیبا”.

یکی دیگر از اظهار نظر با یک قلب چشم و دو آتش emoji در حالی که دیگران آب گرفتگی بخش نظرات با رنگ های مختلف قلب است.

Alessandra اغلب او را قرار می دهد مناسب و باب روز بدن در بیکینی و مایو او به عنوان مدل آخرین به نظر می رسد از نام تجاری خود را.

یک عکس اخیر او نشان داد ضربه زدن به شن و ماسه یک بار دیگر او به عنوان مطرح شده برای این دوربین در غوطه سوسو زننده قرمز لباس شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>