Alessandra Ambrosio Flaunts Her مناسب بدن در یک فلز طلا لباس شنا

برزیلی, بمب, Alessandra Ambrosio حیرت زده او 10.3 میلیون Instagram followers با آخرین به اشتراک گذاری که در آن او را لرزاند فلزی طلا یک تکه لباس شنا در ساحل. خیره کننده به ضرب گلوله دستگیر شد توسط عکاس ماریو سیرا که Alessandra مطمئن ساخته شده به برچسب در تصویر خود را.

ساحل برجسته در عکس بود در مالیبو کالیفرنیا به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است. Alessandra شنبه در یک کشش صاف شن و ماسه با اقیانوس قابل مشاهده در فاصله. امواج سقوط کرد و در برابر آب و آسمان بالا روشن بود و آفتابی. عکاس ساخته شده انتخاب به تیرگی پس زمینه کمی به طوری که Alessandra را متناسب با هیکل باقی مانده است نقطه کانونی ،

Alessandra را لرزاند یک قطعه فلزی طلا لباس شنا است که برجسته تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین برش را که در معرض مقدار زیادی از پوست است. طرف لباس شنا کشیده بالا بیش از لگن دراز باور نکردنی, پاهای, حتی بیشتر, و پشت کت و شلوار شورت لا کونی سبک. Alessandra نشسته با پاهای او عبور کردند و هر چند بخشی از پرت پشت در شن و ماسه برخی از آن هنوز قابل مشاهده در شات. یک لایه نازک از شن و ماسه پوشش داده و او را عقب و عقب نشان می دهد او ممکن است شده اند نورد در اطراف بر روی شن و ماسه کمی در طول دوره از عکس.

Alessandra قرار می گیرد یک دست در هر یک از زانو های خود را به عنوان او gazed در اقیانوس و عکس تا به حال بی سر و صدا احساس. بلند, سبزه, قفل سقوط کردن پشت او در tousled, مرطوب, امواج, و او به نظر می رسد که در هیچ قابل رویت لوازم جانبی فراتر از یک جفت از عینک آفتابی است. طلایی رنگ لباس شنا نگاه خیره کننده در برابر او برنزه پوست و خورشید میدرخشید را بر او روشن و او زیبا, تب و تاب بودن.

Alessandra اشاره نکرد که در لباس شنا خود را از آمد اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای طرفداران خود به عشق در مورد شات. تصویر متصلب تا بیش از 93,600 دوست دارد در عرض 12 ساعت و همچنین دریافت 360 نظرات از طرفداران مشتاق.

“عاشق شنا!” یکی از فن اظهار نظر.

“الهه در خورشید!” یکی دیگر پیرو نوشت.

“من دوست دارم شما را ملاقات در ساحل… انجام برخی از یوگا یا هر… شما خواهد بود آفتاب در زندگی من” یک فن اضافه شده و به دنبال آن سه نفر از شعله emoji.

“کاملا زرق و برق دار و فوقالعاده زیبا” یک چهارم فن اظهار داشت.

Alessandra اغلب سهام جرقه بزند که در آن او باب روز شکل است که بر روی صفحه نمایش در نحیف شنا. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش او یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند یک آبی رنگی یک تکه لباس شنا. که عکس گرفته شده بود توسط ماریو سیرا به عنوان به خوبی و لباس شنا, نمایش بدن او به کمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>