Alana Campos قوس پشت او در حالی که با پوشیدن بیکینی سفید در بالی: “گم شده در جنگل’

Alana Campos به او در زمان Instagram حساب در روز پنج شنبه بعد از ظهر برای به اشتراک گذاشتن با مزه, عکس با طرفداران عاشقانه. این مدل نشان داد او دلخواهی منحنی او به عنوان منعکس شده در زمان خود را در بالی.

در این ویدئو ضربه محکم و ناگهانی Alana sported سکسی سفید لباس شنای زنانه دوتکه. بالا برجسته پایین برش یقه که دیدم او فراوان رخ. نازک تسمه همچنین قرار دادن عضلات بازوها و شانه ها بر روی صفحه نمایش کامل.

تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه پیچیده محکم در اطراف او دور کمر کوچک و استراحت در کون باسن در حالی که برجسته او و قاتل در این فرآیند است. او شکم صاف و سنگ سخت abs هستش میخاستم در عکس.

Alana زده اغوا کننده ژست برای عکاسی. او تا به حال پشت قوسی و غنیمت او ظهور او به عنوان یک زانو خم و به تحریک خیره به دوربین. او مطرح شده از اسلحه بالای سر او و کج و صورت خود را به سمت لنز. در پس زمینه از عکس, خورشید, جریان بیش از برخی از شاخ و برگ سبز.

Alana عینک تیره به عقب کشیده و دور از او چهره در عکس. او accessorized با مو بژ, بسته بندی گره خورده در اطراف سر او.

او همچنین sported یک آرایش خیره کننده نگاه کنید. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش ضربه شلاق و ضخامت خط چشم سیاه به عنوان چشم سایه و تاریک ابرو.

او نگاه خود را به تکمیل پوست درخشان با سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و پیشانی و زیر چشم. او به نظر می رسید برای تکمیل نگاه گلم با صورتی سرخ شدن سیب از گونه ها و نرم رژ لب صورتی روی پوست پوت.

بسیاری از Alana 596,000-plus پیروان آیا دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای ارسال. طرفداران کلیک بر روی دکمه مانند بر روی عکس بیش از 1600 بار در عرض چهار ساعت پس از آن مشترک به او غذا. تحسین همچنین در سمت چپ بیش از 110 نظرات به ضربه محکم و ناگهانی در آن زمان.

“افسانه پوشیدن این رنگ سفید لباس شنای زنانه دوتکه!” یکی پیرو نوشت.

“تصویر بزرگ” اظهار داشت: یکی دیگر از.

“بنابراین پر زرق و برق” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“تو به دنبال خیره کننده” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

این مدل هیچ غریبه ای به flaunting او مناسب بدن در آشکار لباس آنلاین. او شناخته شده ورزشی, لباس زیر زنانه سکسی نحیف مناسب برای حمام کردن و کوچک تاپ در عکس های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Alana اخیرا کاهش یافته و آرواره او پیروان زمانی که او به نمایش منحنی او در یک سنبل مجموعه لباس زیر زنانه و لباس ارغوانی. آن ها به reeled در بیش از 3,800 دوست دارد و بیش از 130 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید