اگر چه بالا مشخصات وکیل Alan Dershowitz بخشی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم نیوزویک گزارش می دهد که بازنشسته و استاد دانشگاه هاروارد گفت: Chris Wallace که رئیس جمهور اوکراین در سیاست خارجی هنوز هم تاثیر خود را در سال 2020 رای دادن.

“آیا شما پیدا کردن آن نگران کننده و مشکل ساز است که یک رئیس جمهور خواهد لینک در هر راه که خود انگیزه و من نمی گویم این جنایتکار حمایت خود را از یک متحد و حتی کمک های نظامی برای متحد برای بررسی سیاسی خود حریف؟” والاس از او خواست در فاکس نیوز یکشنبه.

“و در روز انتخابات به عنوان یک شهروند به من اجازه خواهد داد که برای ورود به تصمیم گیری که برای رای دادن به” Dershowitz پاسخ داد: اگر چه او گفت که او معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال شد با این وجود نمی impeachable.

“من یک لیبرال دموکرات” Dershowitz اضافه شده است.

Dershowitz ادعا کرده است که رای دادند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 و می گوید او را در دفاع از خود در همان راه اگر او بودند استیضاح در محل مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من خواهد بود ساخت همان قانون اساسی استدلال کرده بود هیلاری کلینتون برای چه کسی به من رای دادند انتخاب شده است و تا به حال یک جمهوری خواه مجلس رای به استیضاح او در این خلاف قانون اساسی زمینه.”

با این وجود Dershowitz دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین, سیاست خارجی زده است اختلاف است. او استدلال که تهمت ادعا در عوض با اوکراین در جهت منافع عمومی به خصوص بحث برانگیز است. برخی به ذکر است که چنین دفاع به نظر می رسد به چشم پوشی رئیس جمهور ریچارد نیکسون رفتار در رسوایی واترگیت که در نهایت منجر به استعفای خود را.

Dershowitz استدلال که استیضاح نیاز به یک جرم نیز مطرح ابرو. فاکس نیوز Judge Andrew Napolitano اشاره کرد که Dershowitz موقعیت متفاوت از موضع قبلی خود — اشاره به یک سال 1998 سی ان ان مصاحبه — و استدلال کرد که قانون اساسی نیاز ندارد قانونی جرایم برای استیضاح.

مستقل جاستین Jalbi تکرار ناپولیتانو باور و ادعا می کند که high crimes and misdemeanors اتهام مربوط به سوء استفاده از دفتر ریاست جمهوری قرار می دهد که منافع عمومی در خطر است.

پس از سنا رای در برابر شنیدن از اضافی شاهدان به نظر می رسد که برگ برنده خواهد بود تبرئه شد. رئیس جمهور گفته ملاقات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و فشرده او را به قرار دادن روند. بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه نمی خواهد حذف او از لیست استیضاح و تبرئه رئیس جمهور به همراه رئیس جمهور اندرو جانسون و بیل کلینتون.

به عنوان بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان استدلال کرده اند Dershowitz ادعا می کند که برنده باید در نظر گرفته شود استیضاح. در ظاهر در فاکس نیوز روز جمعه Dershowitz ادعا کرد که نسبت ناروا داده نشده بود یک محاکمه عادلانه و معتقد است که وضعیت خود را منحصر به فرد است از این دادگاه ها از جانسون و کلینتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im