Airbnb تجدید همه پرسی درباره سازمان برنامه در حالی که میزبان التماس برای راهنمایی

Airbnb است که بازشناسی آن IPO برنامه. Filip Radwanski/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

رمان coronavirus همه گیر شده است و جهنم برای فقط در مورد هر صنعت و این تقریبا به معنای واقعی کلمه نابود کسب و کار هتل.

با صاحبان هتل های زنجیره ای مدیران خیره در ماه از لغو رزرو نزدیک به 80 درصد از وقت هتل کارگران در آمریکا فرستاده شده اند خانه و یا گذاشته رسیده. در روز سه شنبه مدیران با آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به عنوان یک وابسته اتفاق می افتد به یک عضو انجمن, برای $150 میلیارد دلار کمک مالی.

همچنین نگاه کنید به: 2 تریلیون دلار Coronavirus محرک: چقدر پول به افراد خانواده ؟

هنوز coronavirus ممکن است بدتر برای ersatz کسب و کار هتل. نزدیک به توقف گردشگری و مهمان نوازی اقتصاد مجبور است یک حساب برای هر دو Airbnb و بسیاری از افراد در سراسر جهان که تکیه بر هتل های جایگزین برای درآمد.

و در این دره سیلیکون داستان گذشته از مالیات دهندگان و munificent اعضای کنگره وجود ندارد ناجی—و نه در حال وجود قهرمانان (مگر اینکه Airbnb میزبان مایل به تبدیل شدن به قرنطینه-پاسداران برای کسانی که نمی تواند خود جدا با خیال راحت در خانه های خود).

پس بی چون و چرای اسب شاخدار ارزش در شاهوار 31 میلیارد دلار پس از یک سال 2017, بودجه, دور, Airbnb مواجه است “صدها میلیون دلار” در ضرر و زیان به دلیل COVID-19 بحران با توجه به وال استریت ژورنال. این شرکت در حال حاضر در حال ارزیابی مجدد آن مدتها در انتظار برنامه ای برای یک IPO.

هفته گذشته مجله گزارش داد که Airbnb و “تاثیر مخربی در آن کسب و کار جهانی” تا “پرتاب به بی نظمی” شرکت راه رفتن ، به جای Airbnb سعی خواهد کرد به جمع آوری پول از سرمایه به شناور باقی می ماند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با این امید که بعد از این سال یا سال آینده یا هر زمان که این همه به پایان می رسد—همه چیز به حالت عادی بازگشت.

این شرکت کاهش یافته است به نظر کارگردانی خبرنگاران به سپتامبر سال 2019 آزادی مطبوعات در مورد آن IPO اطلاعات است.

در مارس 17, کریس Lehane, Airbnb, معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست و ارتباطات خواسته مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی به صورت یک بسته کمک مالی که شامل مالیات اعتبارات و وام های کم بهره برای میزبان. به نظر می رسد که عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک توافق با کاخ سفید و جمهوریخواهان کنترل سنا در اوایل این هفته خواهد اجازه می دهد “فرفره” کارگران برای درخواست مزایای بیکاری (هر چند این بسته هنوز به تصویب مجلس و سپس به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور).

حداقل برخی از Airbnb میزبان راضی نیستید در مورد چگونه این شرکت به کار گرفته شده بحران است.

با توجه به همه گیر Airbnb اجازه داده می شود مهمان به انصراف از سفر و دریافت کامل بازپرداخت تحت شرکت “شرایط تخفیف سیاست” این شرکت اعلام کرد در مارس 19. به طور معمول مهمانان که کتاب و سپس لغو هنوز هم مدیون برخی از پول خود را تحت میزبان’ لغو سیاست. که قانون هنوز هم به رزرو ساخته شده پس از 14 مارس که هر کس باید انتظار coronavirus تاثیر و همچنین برای سفر با بررسی در تاریخ و پس از تاریخ 14 آوریل.

بر خلاف Uber و Lyft رانندگان که اعطا شده است برخی از مزایای به طور معمول توسعه یافته به کارکنان شرکت خواهم پرداخت مرخصی استعلاجی آن را بلافاصله روشن نیست چه Airbnb را می, باید و یا انجام خواهد داد برای پلت فرم را میزبان.

“همه چیز از دست رفته است. آن را فقط سقوط کردن صخره یک شب” گفت: فضل ده Burca یکی از گلوی گردشگری وابسته (و بسیار سرگرم کننده; آیا رفتن وجود دارد این است که بیش از) شهر در ساحل غربی ایرلند. در مصاحبه ای با the Irish Times, د Burca گفت: او اجاره en-مجموعه اتاق خواب در خانه و فقط با اجاره آن را در تعطیلات آخر هفته حدود 1000 €در ($1,102) در ماه است.

با توجه به این که گزارش ایرلندی میزبان را ترک Airbnb و به جای مثال خواص خود را برای دراز مدت اجاره نامه-دارندگان به جای اجاره کوتاه مدت. که می تواند کمک به کاهش کمبود مسکن در بحرانی عرضه به چالش کشیده بازارهای; اثر Airbnb بیشتر کاهش عرضه مسکن و رانندگی تا قیمت اجاره بها در حال حاضر تاکید بازارهای مانند سان فرانسیسکو و نیواورلئان (اما واقعا در هر نقطه که مطلوب برای زندگی و سفر) بوده است یک هسته نقد از شرکت.

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه همه با یک معما: چه می شود اگر شما نمی توانید در واقع منزوی در خانه خود را—اگر شما به سادگی نمی تواند بدون قرنطینه تسهیلات جدید? یک میزبان مریم Calahan گفت ایرلندی بار است که او با استفاده از واتساپ به پیشنهاد او به طور معمول Airbnb‘d کلبه به “افرادی که تا به حال خانواده به خانه که ممکن است نیاز به جداسازی. من تا به حال سه نفر به دنبال پیشنهاد تقریبا فورا.”

درخواست فرد Airbnb میزبان به عنوان قرنطینه-پاسداران نوآوری است که به نظر نمی رسد در Airbnb اجرایی Lehane را نامه ای به کنگره, اما به عنوان هتل در سان فرانسیسکو اجاره توسط دولت به عمل به عنوان پناهگاه برای بی خانمان ها—به طوری که آنها نمی افتد قربانی به ویروس و یا آلوده کردن دیگران—به نظر می رسد یک فرصت بزرگ برای هر دو Airbnb میزبان و بهداشت عمومی برای دارایی های خود را به فرماندهی در این راه است.

به عنوان Calahan مشاهده “وجود دارد بسیاری از Airbnbs وجود دارد و همه آنها خالی تا شاید این چیزی است که افراد دیگر می تواند انجام بیش از حد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>