Airbnb راه اندازی آنلاین تجربه های مجازی از جمله پنگوئن دیدار و سحر و جادو کلاس

آماده برای یک نوع جدید از Airbnb تجربه. حسن نیت ارائه میدهد Airbnb

Coronavirus همه گیر نهفته است تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره به عنوان بسیاری از کسانی که قادر به ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله. همانطور که همه ما ماندن در داخل برای چند هفته آینده صرف فکر رفتن به یک پیاده روی طولانی (در حالی که ماندن شش فوت دور از همه مردم!) برای یک ساعت یک روز احساس نزدیک ما در حال گرفتن به هر نوع سفر در آینده نزدیک.

در حالی که سفر در مفهوم سنتی ممکن است در کارت در حالی که هنوز هم وجود دارد راه را کمی jet set زندگی را به خانه خود را که آیا آن تور مجازی هتل الهام گرفته از مراقبت از خود و یا هر نوع سودای سفر به خارج-مربوط مجازی بخار.

همچنین نگاه کنید به: بهترین در خانه, هتل, درمان های آبگرم را امتحان کنید در حال حاضر

در حالی که فرد در مسافرت نیست در عالم امکان در حال حاضر Airbnb آماده است به شما اجازه می را همهجانبه مجازی سفر از ایمنی از خانه خود را. این شرکت در حال راه اندازی مجموعه ای جدید از برنامه نویسی با تطبیق آن Airbnb تجارب به طور کامل فعالیت های مجازی.

Airbnb تجربه در اصل راه اندازی در سال 2016; آنها منحصر به فرد همهجانبه فعالیت هایی است که طراحی و ارائه شده توسط محلی میزبان. با توجه به COVID-19 بحران آنها به حالت تعلیق طریق حداقل تا پایان ماه آوریل را آنلاین تجربه ارائه نسخه دیجیتال به طوری که مردم می توانند یاد بگیرند “یادگیری یک مهارت جدید با خیال راحت با دیگران ارتباط برقرار کرده و یا دنبال منافع.”

گوسفند مدیتیشن never felt so راست. حسن نیت ارائه میدهد Airbnb

از امروز وجود دارد بیش از 50 سرپرستی آنلاین تجربه رهبری میزبان بیش از 30 کشورهای در سراسر جهان است. تجارب در محدوده قیمت از $1 به $40 و میزبانی از طریق زوم. این همچنین بدان معنی است که بسیاری از Airbnb, میزبان, رنج می برند که از لحاظ مالی در حال حاضر می تواند خالص برخی از درآمد اضافی.

“ارتباط انسانی است که در هسته اصلی آنچه ما انجام می دهیم” کاترین پاول رئیس Airbnb تجربیات گفت: در یک نسخه. “با بسیاری از مردم نیاز به ماندن در خانه برای محافظت از سلامت خود را, ما می خواهیم به ارائه یک فرصت برای ما میزبان برای ارتباط با ما و جامعه جهانی از مهمانان در تنها راه ممکن در حال حاضر آنلاین است.”

تجربه در حال حاضر شامل یک اسکیت درس با نانسی Kerrigan (از طریق بوستون) مجازی تور دوچرخه با طلای المپیک مدال Alistair Brownlee (Yorkshire) یک مراقبه رهبری یک راهب بودایی (اوزاکا) یک کلاس آموزش رقص ایرلندی (Galway) و ثروت خواندن کلاس (نیویورک) . نیز وجود دارد یک مراقبه هدایت با گوسفند (!!) به رهبری توسط یک میزبان از Loch Lomond و مجازی پنگوئن دیدار با تمام راه را از شهر کیپ تاون.

یک پنگوئن لحظه. حسن نیت ارائه میدهد Airbnb

شما می توانید یک گروه کامل در کارگاه و وجود گزینه ای برای ذخیره تجربه خصوصی یا درخواست یک تاریخ مشخص برای خود سفر مجازی لحظه.

Airbnb همچنین با همکاری تعدادی از سازمان های محلی (مانند مریم گلی NCOA و Associazione Nazionale Alpini—Sezione di میلان) در سفارش به معاون کشیش بخش خاص تجربه به خصوص در جوامع جدا از جمله سالمندان رایگان است.

حتی اگر شما نیست به خصوص صورت گرفته با یکی از این تجارب در حال حاضر ارائه شده نگه داشتن چشم در برنامه نویسی—Airbnb وعده وجود خواهد داشت بیش از هزاران در دسترس ساخته شده در چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر