Airbnb می شود $1 میلیارد تاسیسات در میان Coronavirus بحران افزایش IPO امید

مردم آشنا با این موضوع می گویند Airbnb ممکن است فشار آن IPO طرح به 2021 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس Chesnot/گتی ایماژ

در وسط یک اقتصاد کشتن همه گیر بحرانزده در خانه های خدمات Airbnb به طور معجزه آسایی مطرح $1 میلیارد سرمایه (ترکیبی از بدهی و سهام) از سهام خصوصی شرکت های دریاچه نقره ای و ششم خیابان شرکای این شرکت اعلام کرد در روز دوشنبه.

حدود 5 میلیون دلار از سرمایه گذاری های جدید را به سمت یک کوروناویروس “Superhost امداد صندوق” راه اندازی شده توسط Airbnb به تازگی برای کمک به میزبان مقابله با تاثیر اقتصادی از COVID-19. این شرکت گفت: آن cofounders شخصا کمک 9 میلیون دلار به این صندوق در حالی که کارکنان را اهدا $1 میلیون نفر است.

از همه مهمتر سرمایه گذاران از نزدیک به تماشای چه سرمایه تزریق معنی برای Airbnb را IPO که قرار است به این سال اتفاق می افتد اما رها شده است تا در هوا از شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: که در آن Coronavirus اقتصاد عنوان شده است با توجه به سابق فدرال رزرو صندلی و مدیر عامل شرکت جی پی مورگان

یک منبع گفت: CNBC در روز دوشنبه که دریاچه نقره ای و شش خیابان سرمایه گذاری هیچ رشته های متصل به Airbnb عملکرد مالی و یا “توانایی عمومی توسط یک تاریخ خاص است.” “وجود دارد هیچ rachet و یا هر گونه دیگر سرکوبگر شرایط” این منبع گفت. “این جذاب برای Airbnb.”

بلومبرگ گزارش داد که Airbnb است و با توجه به عقب هل دادن IPO طرح به 2021 با استناد به افراد آشنا با این موضوع. که خواهد شد یک مشکل برای برخی از Airbnb کارکنان هر چند آنها به عنوان نگه دارید و گزینه های سهام که منقضی در این سال خواهد شد و این شانس را به پول نقد اگر IPO است به تعویق افتاد.

Airbnb هنوز به موضوع به روز رسانی در مورد آن IPO جدول زمانی. آخرین بیانیه عمومی نشان می دهد که این شرکت با تمرکز بر زنده ماندن این بیماری همه گیر در کوتاه مدت به منظور رونق در دراز مدت است.

“Coronavirus شیوع است و باعث محدودیت های مسافرتی و سایر اختلالات است که تاثیر مستقیم بر سفر و گردشگری بخش و فراتر از آن” Airbnb سخنگوی نیک Papas در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

“اگر چه هیچ کس می دانید میزان تاثیر شیوع کروناویروس ممکن است” او افزود: “ما بر این باوریم که تاریخ نشان می دهد که هنگامی که جهانی اختلالات اتفاق می افتد صنعت سفر کرده است در پشت صحنه در دراز مدت است.”

هفته گذشته Financial Times گزارش داد که Airbnb به تازگی داخلی آن کاهش ارزش دلار به 26 میلیارد و 16 درصد تخفیف از 31 میلیارد دلار ارزیابی در آخرین بودجه دور در سال 2017 به عنوان یک نتیجه از جهانی مکث در اوقات فراغت سفر. در ماه فوریه زمانی که چین بود که در اوج آن COVID-19 شیوع Airbnb دیدم رزرو دوره شیرجه رفتن تا آنجا که 80 درصد در وال استریت ژورنال. به عنوان همه گیر به بیشتر کشورهای متعاقب آن هفته و منجر به لغو 2020 توکیو المپیک (که Airbnb رسمی شریک در سراسر جهان) شرکت “متصلب تا صدها میلیون دلار ضرر در این سال” این مجله تخمین زده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>